Trwa ładowanie...
d3o7dyn

14-latek molestowany na terenie szkoły w Sońsku. Sprawca zdarzenia usłyszał już zarzuty

Ciechanowska policja zatrzymała 53-latka podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna miał dopuścić się molestowania 14-letniego ucznia. Do przestępstwa doszło na terenie szkoły w Sońsku (pow. ciechanowski).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
14-latek molestowany na terenie szkoły w Sońsku. Sprawca zdarzenia usłyszał już zarzuty
(WP, Fot: Marcin Gadomski)
d3o7dyn

Informację o zdarzeniu policja otrzymała od pracowników placówki. Funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Policja nie ujawnia więcej szczegółów. O sprawcy wiadomo tylko, że ma 53-lata i pochodzi z pobliskiej miejscowości.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty za doprowadzenie osoby małoletniej do innej czynności seksualnej. - Przeciwko 53-latkowi skierowaliśmy również wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego. W piątek mężczyzna został aresztowany na 3-miesiące - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie.

Śledczy nie planują podjąć czynności prawnych wobec przedstawicieli szkoły. - Informację o przestępstwie otrzymaliśmy od pracowników placówki, dlatego myślę, że nie jesteśmy wstanie wykazać, żeby któryś z nich dopuścił się uchybień - tłumaczy Bońkowski. Zarówno policja jak i prokuratura nie chciały nam zdradzić, w której szkole doszło do zdarzenia. - Nie mogę przekazać tej informacji ze względu na dobro ucznia - tłumaczył prokurator rejonowy.

d3o7dyn

W tej sprawie próbowaliśmy skontaktować się z Delegaturą Kuratorium Oświaty w Ciechanowie. Dyrektor instytucji nie znalazła czasu na rozmowę. Na razie nie wiadomo czy w szkole, w której doszło do popełnienia przestępstwa przeprowadzona zostanie kontrola zewnętrzna.

Za obcowanie seksualne z osobą poniżej 15. roku życia grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

d3o7dyn

Podziel się opinią

Share

d3o7dyn

d3o7dyn
Więcej tematów