Trwa ładowanie...
dl3s55p

1 listopada będzie ciepło. Jest tylko jedno "ale"

Nawet do 12 stopni na plusie - tyle we Wszystkich Świętych mają pokazać termometry. Czeka nas więc całkiem przyjemny dzień. Na terenie kraju przelotnie popada, ale bez obaw można wybierać się na cmentarze bez najgrubszych rękawiczek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1 listopada można wybrać się na cmentarz bez rękawiczek
1 listopada można wybrać się na cmentarz bez rękawiczek (PAP, Fot: Lech Muszyński)
dl3s55p

Pogoda nie da nam w kość, jak to zwykle bywało 1 listopada. Zeszłoroczne święto upłynęło pod znakiem śniegu i mrozu. Według synoptyków, nie spadnie nic poza deszczem, chyba że akurat będziemy wtedy w górach. Tam rzeczywiście sypnie i to kolejny dzień z rzędu. W Zakopanem należy szykować się na 3 stopnie Celsjusza. W Krakowie będzie ich już 8.

Idąc wyżej, ku północnej części kraju, temperatura zacznie rosnąć. Stopień, dwa więcej ucieszy warszawiaków, torunian, bydgoszczan czy mieszkańców Olsztyna i Białegostoku. 10, 11 stopni wskażą słupki we Wrocławiu, w Zielonej Górze, Poznaniu i w Gorzowie Wielkopolskim. Nad morzem będzie najlepiej, konkretnie to w Szczecinie – bo aż 12 stopni. W prognozach jest mowa o zachmurzeniu i niewielkich opadach deszczu. Momentami zza chmur gdzieniegdzie wyjdzie jednak słońce.

Zobacz także: To ostatnie godziny takiej pogody. Wiemy, jak się ubrać na 1 listopada

dl3s55p

Podziel się opinią

Share

dl3s55p

dl3s55p
Więcej tematów