Trwa ładowanie...

Zwrócił kobiecie uwagę, że źle zaparkowała - przejechała mu po stopie!

Do niecodziennej sytuacji doszło w Śremie (woj. wielkopolskie). Po tym, jak mężczyzna zwrócił kobiecie uwagę, że nieprawidłowo zaparkowała swoje auto, ta cofając, przejechała mu po stopie.

Share
Zwrócił kobiecie uwagę, że źle zaparkowała - przejechała mu po stopie!
Źródło: WP.PL, fot: Marcin Gadomski
d48umug

Kilka minut przed godz. 14 dyżurny śremskiej policji otrzymał dość niecodzienne zgłoszenie. Zgłaszający twierdził, że przy ul. Franciszkańskiej w Śremie jakaś kobieta przejechała samochodem po jego stopie, po czym odjechała z miejsca zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki, którzy zajęli się sprawą, wynika, że kierującą volvo była 33-letnia mieszkanka gminy Mosina, która wykonując manewr cofania, przejechała po stopie 38-letniego śremianina. Stało się to tuż po tym, jak mężczyzna zwrócił kobiecie uwagę na to, że nieprawidłowo zaparkowała - wyjaśnia okoliczności zdarzenia Ewa Kasińska, oficer ds. prasowych Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Jak zapewnia Kasińska, policjantom udało się ustalić tożsamość kobiety i będzie odpowiadać za popełnione wykroczenie. Czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia cały czas trwają.

d48umug

Podziel się opinią

Share
d48umug
d48umug
Więcej tematów