Trwa ładowanie...
02-10-2014 20:53

Zdumiewające słowa Palikota. "Osoba transseksualna nie może być liderem formacji politycznej"

Anna Grodzka uwierzyła, że w Polsce osoba transseksualna może być liderem formacji politycznej - a tak naprawdę nie może - mówił w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News Janusz Palikot. Już po programie sprecyzował na Twitterze: "Oczywiście że osoba z LGTB może być liderem ale dziś w Polsce to bardzo trudne!" - napisał.

Share
Zdumiewające słowa Palikota. "Osoba transseksualna nie może być liderem formacji politycznej"Źródło: PAP, fot: Bartłomiej Zborowski
d1ek1j4

Szef Twojego Ruchu dodał, że Grodzka popełniła błąd odchodząc z jego partii. - Taka jest polityka, że wyrzuca słabszych i tych, którzy nie wytrzymują presji - podkreślał Palikot.

Ona nie wytrzymała ciśnienia, ona uwierzyła, że osoba transseksualna może być liderem formacji. No nie może być w Polsce - mówił.

Dodał: - Myśmy z niej i tak uczynili ikonę. I tak dla spraw, które ona reprezentuje zrobiliśmy tyle, że nikt tego nie zrobi więcej poza nami - mówił.

d1ek1j4

- Ona miała ciągle niedosyt, że jest za mało na sztandarach. Ja się cieszę, że Anka jest, niech jak najdłużej będzie. Oby jej się udało być w następnym parlamencie znów posłanką. To jest potrzebne do oswajania obcości, odmienności, inności, do budowania kapitału społecznego - powiedział Janusz Palikot.

- Moim zdaniem, ona popełniła życiowy błąd odchodząc z Twojego Ruchu i w każdym innym środowisku się zmarginalizuje - dodał.

d1ek1j4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ek1j4
d1ek1j4
Więcej tematów