Trwa ładowanie...
d1wmn91

Zasięg dla komórek w pociągach całej II linii metra

Na całym centralnym odcinku drugiej linii metra jest zasięg dla telefonów komórkowych. W pociągach możemy rozmawiać przez komórkę i korzystać z internetu. W nowo otwartych tunelach skorzystamy z usług wszystkich operatorów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zasięg dla komórek w pociągach całej II linii metra
(WawaLove.pl)
d1wmn91

Na pierwszej linii metra wciąż zasięg mają telefony jedynie jednego operatora. Pozostali mogą próbować "łapać" zasięg podczas postoju na stacjach, a także na dość płytkim odcinku bielańskim.

Ma się to wkrótce zmienić. Montaż podzieliliśmy na trzy etapy. W pierwszym zasięg pojawił się na odcinku bielańskim. W tej chwili pasażerowie mają zasięg również w tunelach przy stacji Marymont i Politechnika - mówi TVN Warszawa Anna Bartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego - Trwa montaż urządzeń. Zakończyliśmy uzgadnianie dokumentacji pomiędzy wykonawcą oraz operatorami. Prace mogą być jednak prowadzone wyłącznie w nocy, kiedy wyłączone jest napięcie w trzeciej szynie. Mamy do czynienia z bardzo wrażliwą infrastrukturą, z koniecznością przesyłania sygnałów chociażby przez służby ratunkowe, więc wszystkie te urządzenia muszą spełniać wysokie normy związane z bezpieczeństwem.

d1wmn91

Podziel się opinią

Share
d1wmn91
d1wmn91
Więcej tematów