Trwa ładowanie...

"Żarcie na kółkach" - wielkie otwarcie sezonu na błoniach Stadionu Narodowego

Na świeżym powietrzu je się zupełnie inaczej niż w pomieszczeniu. Stąd zapewne popularność warszawskich foodtrucków oraz otwartych imprez "jedzeniowych". Zima się kończy, czas więc otwierać nowy sezon. - Zgłodnieli? Wracamy! - piszą organizatorzy Wielkiego Otwarcia.

Share
"Żarcie na kółkach" - wielkie otwarcie sezonu na błoniach Stadionu Narodowego
Źródło: WawaLove.pl
d59hgr8

- Nadjeżdżają Wasze ulubione foodtrucki - te już świetnie znane, ukochane, smaczne jadłowozy oraz zupełni nowicjusze, świeże maski i koła na stołecznych drogach gastronomii. Wielkie Otwarcie Sezonu ma odbyć się "z przytupem". Przejmujemy błonia Stadionu Narodowego. Tak więc możecie powoli szykować i trenować pojemność brzuchów - informują organizatorzy.

Pierwsze "Żarcie na kółkach" odbędzie się w 28 i 29 marca. Samochody zostaną pogrupowane w trzy kategorie: "burgery", "kuchnie świata" oraz "słodkości i kawa". Staną one w swoich, osobnych strefach.

Jeśli ktoś ma swój foodtruck i jest zainteresowany udziałem w wydarzeniu, może zgłosić się do organizatorów. Należy to zrobić za pośrednictwem formularza, który jest dostępny tutaj. Jest to jedyna forma zgłaszania akcesu.

Przy okazji internauci apelują, by zrezygnować z nazwy foodtruck. W zamian proponują własne, bardziej swojsko brzmiące: "szamochód" lub "jadłowóz". Popieramy!

Na wideo pożegnanie Sezonu 2014

d59hgr8

Podziel się opinią

Share
d59hgr8
d59hgr8
Więcej tematów