Trwa ładowanie...

Zamach w Manchesterze. Akcja policji na przedmieściach, zatrzymano podejrzanego mężczyznę

Policja aresztowała w Moss Side na przedmieściach Manchesteru mężczyznę. To już 10 osoba zatrzymana w związku z atakiem terrorystycznym, w którym zginęły 22 osoby

Zamach w Manchesterze. Akcja policji na przedmieściach, zatrzymano podejrzanego mężczyznęŹródło: PAP
d2tbla6
d2tbla6

Wcześniej zatrzymano innego mężczyznę w Nuneaton w hrabstwie Warwickshire, ponad 170 kilometrów na południe od Manchesteru. Przeszukano też miejsce jego zamieszkania.

W areszcie przebywa 8 osób związku z tym atakiem. Dwie osoby, kobietę i mężczyznę, zwolniono bez postawienia im zarzutów.

Z kolei główne szpitale na terenie Anglii otrzymały instrukcję od władz w sprawie przygotowania się na okoliczność nowego zamachu terrorystycznego.

d2tbla6

W Wielkiej Brytanii obowiązuje najwyższy, piąty poziom alertu terrorystycznego. Oznacza to, że kolejny atak jest nie tylko bardzo prawdopodobny, ale może dojść do niego w każdej chwili.

Zamach w Manchesterze. Dwoje Polaków zginęło

W ataku terrorystycznym zginęły co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca Salman Abedi zdetonował bombę po koncercie amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

W zamachu w Manchesterze zginęło dwoje Polaków. Angelika i Marcin Klis osierocili dwie córki.

d2tbla6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tbla6
Więcej tematów