Trwa ładowanie...

Założyciel "Hustlera" chce impeachmentu Trumpa. Oferuje 10 mln dolarów

Założyciel "Hustlera" Larry Flynt zamieścił w niedzielnym " Washington Post" reklamę, w której oferuje 10 mln dolarów nagrody za informacje, dzięki którym będzie można przeprowadzić impeachment prezydenta Donalda Trumpa.

Share
Założyciel "Hustlera" chce impeachmentu Trumpa. Oferuje 10 mln dolarówŹródło: East News, fot: POOL IMAGE
d3gzewr

Prowadząca jeden z programów w FOX Bussiness Network, Liz Claman zamieściła zdjęcie reklamy Flynta na swoim profilu na Twitterze.

W oświadczeniu właściciel "Hustlera" wyraża pretensje i zarzuty wobec urzędującego prezydenta, m.in. kwestię zwolnienia szefa FBI Jamesa Comeya, nepotyzm czy zatrudnianie na stanowiska osób niewykwalifikowanych. - Impeachment byłby przykrym i kontrowersyjnym procesem, ale alternatywą są kolejne trzy lata destabilizacyjnej dysfunkcji, a to gorsze rozwiązanie - stwierdził Flynt.

d3gzewr

- Zarówno dobrzy demokraci i dobrzy republikanie, którzy stawiali dobro kraju ponad przywiązanie do własnych partii zdecydowali się na to wcześniej w przypadku afery Watergate. Żeby przeprowadzić impeachment potrzebny jest niezbity dowód i stąd moja oferta - napisał właściciel magazynu pornograficznego.

To nie pierwsze zlecenie Flynta w karierze. Wcześniej doprowadził do rezygnacji ze stanowiska republikanina Boba Livingstona (w 1999 roku), wobec którego światło dzienne ujrzał fakt związku pozamałżeńskiego, a także senatora Davida Vittera zamieszanego w skandal seksualny w 2007 roku.

- Oczywiście, mógłbym wydać te 10 mln dolarów na dobra luksusowe lub wzmocnić swój biznes, ale co dobrego by mi to przyniosło w świecie zdewastowanym przez najpotężniejszego durnia w historii - zastanawia się właściciel "Hustlera"

d3gzewr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gzewr
d3gzewr
Więcej tematów