Trwa ładowanie...

Zakład pogrzebowy oferuje pracę polegającą na leżeniu w trumnie. Zarobki: 150 złotych za 6 godzin

Nietypowe ogłoszenie z Wrocławia pojawiło się niedawno na jednym z internetowych serwisów ogłoszeniowych. Otóż jeden z zakładów pogrzebowych proponuje... leżenie w trumnie w witrynie zakładu.

Zakład pogrzebowy oferuje pracę polegającą na leżeniu w trumnie. Zarobki: 150 złotych za 6 godzinŹródło: Fotolia, fot: Photographee.eu
d4k428p

Kilka dni temu na jednym z serwisów ogłoszeniowych pojawiła się nietypowa oferta pracy. Jeden z wrocławskich zakładów pogrzebowych szukał chętnych do leżenia w trumnie wystawionej w witrynie zakładu. Za sześć godzin leżenia pracodawca oferował 150 zł. Praca, jak podkreślali oferenci, na umowę zlecenie, od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach.

"Jak się domyślacie, do pracy nie są potrzebne konkretne umiejętności. Wystarczy sześć godzin leżeć bez ruchu. Z naszej strony oferujemy umowę zlecenie, wypłatę codziennie lub tygodniówki, zawsze wolne weekendy. W razie - odpukać - potrzeby, zniżkę dla najbliższych" - piszą autorzy ogłoszenia.

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Są jednak pewne wymagania stawiane przez pracodawcę - elegancki strój i odwaga. Poza tym, wystarczy tylko leżeć i po miesiącu pracy mieć na koncie 3 tys. zł.

d4k428p

Ogłoszenie zostało już usunięte ze strony serwisu. Nie udało nam się skontaktować z autorami tej nietypowej oferty pracy, jednak można sądzić, że stanowisko "żywego trupa" cieszy się powodzeniem - w ciągu dwóch dni ogłoszenie obejrzało prawie 400 osób. Może też dlatego, że pracodawca nie wymagał ani doświadczenia w podobnej pracy, ani nawet CV - wystarczyło powiedzieć kilka słów o sobie.

Po rozmowach z kilkoma innymi wrocławskimi firmami pogrzebowymi dowiedzieliśmy się, że raczej nie skorzystają z pomysłu konkurencji i nie umieszczą w witrynach swoich zakładów tej swoistej "reklamy".

Michał Dzierżak, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4k428p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k428p
Więcej tematów