Trwa ładowanie...
d36zbw8

"Zabawa w chowanego" w telewizji. Kiedy emisja?

"Zabawa w chowanego" w telewizji jeszcze w tym tygodniu. Film braci Marka i Tomasza Sekielskich, poruszający temat pedofilii w kościele, wyemituje najpierw stacja TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zabawa w chowanego" w telewizji. Kiedy premiera telewizyjna? (fot. kadr z filmu)
"Zabawa w chowanego" w telewizji. Kiedy premiera telewizyjna? (fot. kadr z filmu)
d36zbw8

"Zabawa w chowanego" w telewizji. Kiedy premiera telewizyjna?

Marek Sekielski zapowiedział na Twiiterze premierę telewizyjną najnowszego dokumentu o pedofilii w kościele. "Zabawa w chowanego" będzie zostanie wyemitowana przez TVN.

"Zabawa w chowanego" w telewizji. Znamy dokładna datę i godzinę

"Zabawa w chowanego" po raz pierwszy w telewizji ukaże się w najbliższy czwartek 21 maja. "Premiera telewizyjna już w czwartek, o godz. 21:35 w TVN. Brawa za odwagę. Zachęcam innych do zgłaszania się po darmową licencję" - poinformował Marek Sekielski. Dzień później, w piątek 22 maja dokument Sekielskich wyemituje Canal+ Discovery.

d36zbw8

Premiera filmu dokumentalnego "Zabawa w chowanego" miała miejsce w sobotę 16 maja o godzinie 10:00 w serwisie YouTube. Od tamtej pory film Sekielskich obejrzało ponad 5,3 miliona widzów.

"Zabawa w chowanego". Prymas Polski apeluje do Stolicy Apostolskiej o wszczęcie postępowania

"Zabawa w chowanego" jest drugim - po "Tylko nie mów nikomu" (2019) - filmem Sekielskich o pedofilii w Kościele. Po obejrzeniu "Zabawy w chowanego" Prymas Polski abp. Wojciech Polak postanowił skierować sprawę bp. Edwarda Janiaka do Watykanu.

"Film "Zabawa w chowanego”, który obejrzałem, ukazuje, że nie dochowano obowiązujących w Kościele standardów ochrony dzieci i młodzieży. Mam na myśli sposób traktowania osób pokrzywdzonych i ich rodzin, brak podjęcia odpowiednich działań w wyniku otrzymanych informacji o wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez księdza, czyli niewypełnienie obowiązków nałożonych na przełożonego przez prawo kościelne" - napisał abp. Wojciech Polak.

d36zbw8

Jarosław Gowin nie jest zapraszany do TVP Info? "Chyba przestałem być interesującym partnerem"

d36zbw8

Podziel się opinią

Share
d36zbw8
d36zbw8
Więcej tematów