Trwa ładowanie...
d2f9fnh

Wyszedł z pracy i przepadł. Gdzie jest Krystian?

Policjanci z warszawskiego Mokotowa poszukują zaginionego Krystiana Kuroczyckiego. Mężczyzna wyszedł z pracy tydzień temu i przepadł.
Share
Wyszedł z pracy i przepadł. Gdzie jest Krystian?
Źródło: KSP
d2f9fnh

5 marca Krystian pracował przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie. Około godziny 11. opuścił teren budowy. Od tego czasu nie skontaktował się ani z pracodawcą, ani z bliskimi.

Mężczyzna ma 21 lat, około 175 cm wzrostu i krótkie czarne włosy. Jest szczupły. Nad lewą kostką ma wyraźnie widoczną, czerwoną bliznę po oparzeniu o średnicy około 10 cm.

W dniu zaginięcia miał na sobie strój roboczy: czerwone spodnie z napisem "Materiały Budowlane Wesołek", żółtą odblaskową kamizelkę, żółty kask budowlany i brązowe buty robocze przed kostkę.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Krystiana Kuroczyckiego, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II pod numerami tel. 22 603 11 55, 22 603 11 28 (Wydział Kryminalny) lub pod numerami alarmowymi 112/997 z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać na adres: mokotow@policja.waw.pl.

d2f9fnh

Podziel się opinią

Share
d2f9fnh
d2f9fnh
Więcej tematów