Trwa ładowanie...
d48tj1y

Wypadek w Świdnicy. Śmierć poniosła 52-letnia kobieta

Tragiczny wypadek w centrum Świdnicy (woj. dolnośląskie). Kierowca opla stracił panowanie nad autem i potrącił na chodniku 52-letnią kobietę. Poszkodowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie wieczorem zmarła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek w Świdnicy. Śmierć poniosła 52-letnia kobieta
(Policja.pl)
d48tj1y

Do zdarzenia doszło około godziny 11.00 w czwartek na ul. Równej w Świdnicy. Jadący ulicą opel zafira w pewnym momencie wypadł z jezdni, ściął uliczną latarnię i potrącił znajdującą się na chodniku pieszą.

- Kobieta prawdopodobnie wychodziła ze sklepu. W wyniku potrącenia przez auto 52-latka straciła nogę i w stanie ciężkim została przetransportowana do świdnickiego szpitala - mówi WP asp. sztab. Katarzyna Czepil z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Poszkodowana kobieta mimo hospitalizacji zmarła w wyniku odniesionych obrażeń w czwartek wieczorem

Policja ustala przyczyny zdarzenia, jednak prawdopodobnie była nią nadmierna prędkość z jaką jechał 45-letni kierowca opla. Jego krew została pobrana do badań na zawartość alkoholu lub substancji odurzających. Jak informuje policja, mężczyzna znajduje się w ciężkim szoku.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d48tj1y

Podziel się opinią

Share

d48tj1y

d48tj1y
Więcej tematów