Wypadek na moście w Warszawie; auto wjechało w przystanek

Samochód osobowy wjechał w przystanek na Moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie; potrącił jedną z czekających tam osób, która trafiła do szpitala. Policja ustala, czy sprawca wypadku był trzeźwy. Na moście w kierunku Pragi trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na moście w Warszawie; auto wjechało w przystanek
(Policja)

Jak poinformował Polska Agencję Prasową oficer dyżurny stołecznej policji st. asp. Piotr Świstak, do wypadku doszło ok. godz. 19.35 na przystanku autobusowo-tramwajowym Stare Miasto, za tunelem trasy W-Z.

- Mostem, w kierunku na Pragę, hondą jechało dwóch mężczyzn. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wiatę przystankową. Było tam kilka osób, jedna z nich - około 50-letni mężczyzna - została potrącona i zabrana do szpitala - powiedział oficer dyżurny zespołu prasowego.

Jak dodał, jeden z mężczyzn jadących hondą był nietrzeźwy. - Ma ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Trzeźwy mężczyzna twierdzi, że to on prowadził samochód, natomiast świadkowie zdarzenia mówią, że prowadził ten nietrzeźwy. Ustalamy obecnie dokładne okoliczności tego zdarzenia i kto prowadził samochód - poinformował.

Policja ostrzega, że należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na jedni w kierunku Pragi. Porusza się tam tylko komunikacja publiczna, inne pojazdy są kierowane na Wisłostradę.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.