Trwa ładowanie...

Wypadek na DK3. Dwie osoby w stanie ciężkim

Do groźnego wypadku doszło dziś rano na drodze krajowej nr 3 w okolicach Jawora (woj. dolnośląskie). W wyniku czołowego zderzenia dwóch aut poszkodowanych zostało sześć osób.

Share
Wypadek na DK3. Dwie osoby w stanie ciężkim
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d9fzt5e

Policjanci informację o wypadku na drodze krajowej nr 3 otrzymali dziś około godziny 6.45. Doszło do niego w okolicach zjazdu z „trójki” na miejscowość Godziszowa (pow. jaworski) na Dolnym Śląsku.

- Wedle ustaleń, kierowca osobowej mazdy w czasie wykonywania manewru wyprzedzania na łuku drogi, stracił panowanie nad autem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka fiatem ducato – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską podkom. Kordian Mazuryk z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

d9fzt5e

W wyniku zderzenia rannych zostało sześć osób – pięć z nich trafiło do szpitala, w tym dwie w stanie ciężkim. Szósty poszkodowany nie wymagał hospitalizacji. Wedle niepotwierdzonych informacji, w każdym z aut podróżowały trzy osoby.

Na „trójce” w rejonie Jawora wyznaczono objazdy. – Jeden z objazdów wytyczono przez miejscowość Godziszowa, drugi przez ul. Cukrowniczą w Jaworze – dodaje podkom. Mazuryk.

Na miejscu wypadku w dalszym ciągu pracują policjanci. Utrudnienia potrwają do ok. godziny 10.00.

Michał Dzierżak, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d9fzt5e

Podziel się opinią

Share
d9fzt5e
d9fzt5e
Więcej tematów