Trwa ładowanie...

Wybory 2020. Prezydent Andrzej Duda w Wałbrzychu: "Będą ataki na moją rodzinę"

Wybory 2020. Prezydent Andrzej Duda podczas wiecu w Wałbrzychu stwierdził, że jego rodzina jest "bezpardonowo atakowana". - Proszę państwa o wsparcie. Te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu - przekonywał prezydent.

Share
Wybory 2020. Prezydent Andrzej Duda w Wałbrzychu: "Będą ataki na moją rodzinę"
Źródło: PAP
d479z9s

II tura wyborów prezydenckich już za tydzień. Obaj kandydaci walczą o głosy w całej Polsce. Prezydent podczas spotkania z mieszkańcami Wałbrzycha twierdził, że jest od pewnego czasu "atakowany" i że ma informacje o "planowanych atakach" na jego rodzinę.

Wybory 2020. Prezydent twierdzi, że jego rodzina jest "atakowana"

- Proszę państwa o wsparcie. Te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu - przekonywał prezydent.

d479z9s

Twierdził, że funkcję prezydenta pełni "odpowiedzialnie" dla polskiej rodziny, dla rozwoju państwa. - Jesteśmy państwem, gdzie społeczeństwo dokładnie rozumie, że jest częścią Europy chrześcijańskiej od ponad 1050 lat, mamy w związku z tym swoją tradycję mamy swoją godność i mamy, także i dla Europy, swoje wielkie zasługi - mówił Andrzej Duda.

Zapewniał też, że będzie oddawał cześć polskim bohaterom, "bohaterom wolności, niepodległości i suwerenności".

- Zależy mi na Polsce, w której zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo. Zależy mi na Polsce, która chroni słabszych i nie musi bać się silnych, zależy mi na Polsce, w której będziemy rozwijali właśnie sprawiedliwie nasze państwo - mówił Duda.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d479z9s

Podziel się opinią

Share
d479z9s
d479z9s
Więcej tematów