Trwa ładowanie...
d3yj4tt

Wybierz swoją ulubioną piosenkę "Króla popu"

Na całym świecie fani zmarłego w nocy z czwartku na piątek Michaela Jacksona pogrążyli się w żałobie. Miliony sprzedanych płyt świadczą o tym, jak wielką popularnością cieszył się "Król popu", jak go nazywano.

Share
d3yj4tt

Ma na swoim koncie niezliczone przeboje i ponad 750 milionów sprzedanych płyt. Był też twórcą słynnego kroku "moonwalk" oraz trendów w muzyce, tańcu i modzie.

Michael Jackson zmarł nagle w Los Angeles w wieku 50 lat. Uważano go za jednego z najwybitniejszych piosenkarzy i showmanów w historii muzyki rozrywkowej.


Piosenki umieszczone w rankingu obejmują repertuar począwszy od "Jackson 5" do ostatniej płyty zatytułowanej "Invincible" z roku 2001. Nie ma tam wszystkich, dlatego napiszcie nam w opiniach jakie są wasze ulubione piosenki Michaela Jacksona.

d3yj4tt

Dla wielu osób Michael Jackson był „prawdziwą sławą” i „wielkim człowiekiem”. Liczni fani artysty umówili się dzisiaj o godzinie 18.00 na placu przed wejściem do stacji Metra Centrum w Warszawie by wspólnie przeżywać odejście króla muzyki pop.
Prawdopodobnie również w innych miastach zbierają się wielbiciele legendy muzyki rockowej. Wybierasz się na spotkanie pożegnalne Michaela Jacksona?

d3yj4tt

Podziel się opinią

Share
d3yj4tt
d3yj4tt
Więcej tematów