Trwa ładowanie...
d18lwvo
d18lwvo

Wybierz swoją ulubioną piosenkę "Króla popu"

Na całym świecie fani zmarłego w nocy z czwartku na piątek Michaela Jacksona pogrążyli się w żałobie. Miliony sprzedanych płyt świadczą o tym, jak wielką popularnością cieszył się "Król popu", jak go nazywano.
Share
d18lwvo

Ma na swoim koncie niezliczone przeboje i ponad 750 milionów sprzedanych płyt. Był też twórcą słynnego kroku "moonwalk" oraz trendów w muzyce, tańcu i modzie.

Michael Jackson zmarł nagle w Los Angeles w wieku 50 lat. Uważano go za jednego z najwybitniejszych piosenkarzy i showmanów w historii muzyki rozrywkowej.


Piosenki umieszczone w rankingu obejmują repertuar począwszy od "Jackson 5" do ostatniej płyty zatytułowanej "Invincible" z roku 2001. Nie ma tam wszystkich, dlatego napiszcie nam w opiniach jakie są wasze ulubione piosenki Michaela Jacksona.

d18lwvo

Przypomnijcie sobie z nami największe przeboje Jacksona:

Billy-Jean
Thriller
Beat-It
Bad
Smooth Criminal
The Way You Make Me Feel
Black or White
They Don’t Care About Us
Heal The World
You Are Not Alone
Leave Me Alone
You're My Best Friend Enjoy!
ABC
Dirty Diana
I Want You Back
With A Child's Heart
Don’t Stop Til You Get Enough
Remember The Time
Will You Be There

Dla wielu osób Michael Jackson był „prawdziwą sławą” i „wielkim człowiekiem”. Liczni fani artysty umówili się dzisiaj o godzinie 18.00 na placu przed wejściem do stacji Metra Centrum w Warszawie by wspólnie przeżywać odejście króla muzyki pop.
Prawdopodobnie również w innych miastach zbierają się wielbiciele legendy muzyki rockowej. Wybierasz się na spotkanie pożegnalne Michaela Jacksona?

d18lwvo

Podziel się opinią

Share
d18lwvo
d18lwvo
Więcej tematów