Trwa ładowanie...

Wrocław. Klubowa Wielka Majówka. Szaleństwa majowych nocy

Tęsknota za clubbingiem jest wielka. Ciepło, maj, aż się prosi, by powłóczyć się po wrocławskich klubach aż do białego rana, a tu wszystko pozamykane. Ale można przenieść się na trzy noce do wszystkich najlepszych miejscówek.

Wrocław. Klubowa Wielka Majówka. Szaleństwa majowych nocyŹródło: Materiały prasowe
d1ntvqi
d1ntvqi

Od 1 do 3 maja w sieci trwać będzie Wielka Majówka. W piątkowy wieczór można bawić się przy streamie na żywo z kultowych wrocławskich klubów.

Zajrzymy do klubokawiarni PRL na Rynku, w której wystrój przenosi klubowiczów do epoki słusznie minionej, a konsumpcja wiązana jest szczególnie dobrze widziana. Można będzie - tym razem bez obaw, że złym okiem za niewłaściwe obuwie spojrzy na nas selekcjoner, wstąpić do P2.

Zaprasza również Szklarnia na Ofiar Oświęcimskich, lokal w którym aż się nogi rwą do tańca i Nagi Kamerdyner na ul. Mikołaja.

Na wirtualnych gości czekać też będzie Casa De La Musica, kultowy kubański klub na Rynku. Rozbrzmiewają tu gorące latynoskie dźwięki. Inny klimat panuje w TA.TU club&restaurant, najlepsze miejsce dla miłośników tatuażu.

d1ntvqi

Dla odświeżenia wybornych wspomnień można też będzie zajrzeć do niezapomnianej Manany, do której niemal zawsze trzeba się było wdzierać, bo chętnych do wejścia było zawsze więcej niż metrów kwadratowych wewnątrz.

Zajrzymy też do Domówki, choć nazwa tej sympatycznej knajpy będzie nam teraz zanadto przypominała trwający czas izolacji, wstąpimy na moment do Cherry Club, Cofee Planet i do ukochanej przez studentów w różnym wieku
Akademii w okolicach placu Grunwaldzkiego i pustych teraz domów akademickich.

Koronawirus. Kluby w opałach

#

Tutaj i w wielu jeszcze innych punktach miasta - w Pasażu Pokoyhoff, Pasażu Niepolda, pod wiaduktem na Bogusławskiego, w podwórku przy Ruskiej, wszędzie, gdzie nocą zbierają się dzikie tłumy imprezowiczów, jest od wielu tygodni bezludnie.

d1ntvqi

Dla wrocławskich pubów, knajp, klubów czasy są szczególnie złe. Grozi im zapaść ekonomiczna. Wirtualne odwiedziny być może zachęcą, by wtedy, gdy będzie już można zdjąć zakazy z działalności takich lokali, nadrobić stracony czas zabawy i pomóc przetrwać klimatycznym miejscom.

Zajrzyj do klubów TUTAJ

Czytaj też: Gitarowy rekord on-line
*Zobacz także: * Koronawirus. Co tak naprawdę nam grozi? Wywiad z ratownikiem medycznym

d1ntvqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ntvqi
Więcej tematów