Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 26 września 2021 roku
Msza święta w telewizji. W kalendarzu niedziela, 26 września 2021 roku. Dla katolików to ważny dzień ze względu na uczestniczenie w eucharystii świętej. Gdzie planowana jest transmisja mszy świętej? Oto rozpiska na 26 września 2021.
Transmisja mszy świętej w telewizji. W kalendarzu mamy niedzielę, 26 września 2021 roku. W przypadku osób wierzących oznacza to konieczność uczestniczenia w eucharystii świętej. Jednak koronawirus sprawił, że część osób rezygnuje z wizyty w kościele, bo w ramówkach stacji telewizyjnych znajduje się msza święta. Które kanały planują transmisję?
Msza święta w telewizji - transmisja. Niedziela, 26 września 2021 roku
Pandemia COVID-19 trwa od ponad roku i sprawia, że msza święta w telewizji ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem, co widać po słupkach oglądalności. Transmisja mszy świętej jest wyjściem dla osób starszych, które boją się choroby, ale też dla Polaków znajdujących się na kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem.
Jaki jest największy problem Kaczyńskiego? Prof. Dudek: PiS wytracił dawną dynamikę
Jeśli ktoś 26 września 2021 roku postanowi pozostać w domu, to ma sporo opcji do wyboru. Msza święta jest transmitowana o różnych porach i to na kilku kanałach.
26 września 2021, niedziela. Msza święta - telewizja. Transmisje:
- 9:00 - Polsat News - transmisja mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
- 9:30 - TV Trwam - msza święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
- 10:30 - Polsat Rodzina - transmisja mszy świętej dla dzieci
- 12:00 - Polsat Rodzina - transmisja "Anioła Pańskiego" z Watykanu
- 13:00 - TVP Polonia - transmisja mszy świętej z kościoła pw. Świętego Jakuba Apostoła w Człuchowie
- 21:00 - TV Trwam - transmisja Apelu Jasnogórskiego
Msza święta w telewizji i online. 26 września 2021 roku, niedziela
26 września 2021 roku, rozglądając się za transmisją mszy świętej, warto poszukać opcji w internecie. Koronawirus sprawił bowiem, że wiele parafii postawiło na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu msza święta dostępna stała się m.in. w mediach społecznościowych - chociażby na Facebooku czy YouTube.