Trwa ładowanie...

Koronawirus. Kolejny dzień ze sporym wzrostem zakażeń w Polsce. Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu? [9.09.2021]

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport dotyczący COVID-19. Ostatnia doba przyniosła w naszym kraju 510 nowych przypadków koronawirusa. Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku?

Koronawirus. Kolejny dzień ze sporym wzrostem zakażeń w Polsce. Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu? [9.09.2021]Koronawirus. Kolejny dzień ze sporym wzrostem zakażeń w Polsce. Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu? [9.09.2021]Źródło: Materiały prasowe
d3lz4jt
d3lz4jt

Koronawirus w Polsce. Ministerstwa Zdrowia w raporcie z 9 września 2021 roku poinformowało o potwierdzeniu 510 przypadków koronawirusa w Polsce. To mniej niż w środę (533), ale dane prezentowane przez resort zdrowia nadal utrzymują się na wysokim poziomie względem chociażby początku wakacji. To powód do niepokoju.

Koronawirus. Kolejny dzień ze sporym wzrostem zakażeń w Polsce. Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu? [9.09.2021]

W ciągu ostatniej doby najwięcej nowych przypadków koronawirusa potwierdzono w województwie lubelskim, gdzie wykryto 75 zakażeń koronawirusem. Na drugim miejscu w tabeli ze wzrostem zakażeń zameldowało się województwo mazowieckie (54). Na kolejnych pozycjach znalazły się województwo podkarpackie(45), małopolskie (44) i podlaskie (40).

Jeśli chodzi o Dolny Śląsk, ostatnia doba przyniosła 37 przypadków koronawirusa. Pod tym względem nasz region znalazł się na szóstym miejscu w skali kraju. Równocześnie w województwie dolnośląskim nie potwierdzono zgonów z powodu COVID-19.

d3lz4jt

Śmierć po brutalnej interwencji policji. Śmiszek: Monopol na stosowanie przemocy

W ciągu ostatniej doby w całym kraju z powodu COVID-19 nie zmarła ani jedna osoba. Z kolei ze względu na współistnienie COVID-19 z innymi schorzeniami potwierdzono 6 zgonów.

W samym Wrocławiu w ciągu ostatniego dnia potwierdzono 15 nowych przypadków koronawirusa.

Z kolei w powiecie wrocławskim wykryto 4 nowe zakażenia koronawirusem.

"W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń" - podkreśla Ministerstwo Zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3lz4jt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lz4jt
Więcej tematów