ycipk-3ljxex
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
dziennikarz

"Wołoszański przekroczył dopuszczalne granice"


Kiedy Bogusław Wołoszański tłumaczy, że
współpracował z wywiadem PRL, bo interesowało go to od strony
dziennikarskiej, jego słowa brzmią niewiarygodnie. Wołoszański przekroczył dopuszczalne granice - uważa
komentator "Rzeczpospolitej" Igor Janke.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wołoszański przekroczył dopuszczalne granice"
(PAP)
ycipk-3ljxex

Jego zdaniem, równie dobrze dziennikarz zajmujący się przestępstwami kryminalnymi mógłby wejść na jakiś czas do grupy przestępczej, włamać się do kilku sklepów i oświadczyć, że to bardzo pouczające zajęcie dla jego pracy dziennikarskiej.

"Być może Wołoszański nie popełnił czynów haniebnych. Ale przekroczył dopuszczalne granice. To jest chyba oczywiste. I myślę, że sam zdawał i zdaje sobie z tego sprawę. Bo przecież, jeśli jego współpraca ze służbami PRL była w porządku, to w czym problem? Jeśli jest dziś z tego powodu dumny, to powinien być chyba zadowolony z publikacji?"- pisze Janke.

Zdaniem komentatora dziennikarz pewnych rzeczy robić nie powinien. Zwłaszcza dziennikarz pracujący w totalitarnym, zależnym od innego mocarstwa kraju. (PAP)

ycipk-3ljxex
Polub WP Wiadomości
ycipk-3ljxex
ycipk-3ljxex