WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
premier
09-09-2006 (12:35)

Wojciech Mojzesowicz Sekretarzem Stanu w Kancelarii Premiera

Premier Jarosław Kaczyński powołał
Wojciecha Mojzesowicza na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii
Prezesa Rady Ministrów, odpowiedzialnego za kwestię polityki
rolnej - poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Dziedziczak podkreślił, że Mojzesowicz posiada wszelkie kwalifikacje, aby skutecznie wspierać działania premiera w obszarze polityki rolnej.

W piątek Mojzesowicz zrezygnował z kierowania sejmową komisją rolnictwa. Według opozycji była to cena, jaką PiS zapłaciło za poparcie Samoobrony dla odrzucenia wniosku PO o odwołanie ministra skarbu Wojciecha Jasińskiego. Dymisji Mojzesowicza domagał się wicepremier i minister rolnictwa, szef Samoobrony Andrzej Lepper.

Samoobrona żądała odwołania Mojzesowicza, zarzucając mu krytykowanie i dyskredytowanie pracy Leppera jako ministra rolnictwa.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP