Trwa ładowanie...

Wojciech Cejrowski znów bulwersuje widzów TVP Info. "Ekspert od wszystkiego"

Wojciech Cejrowski jak zwykle w formie. W ostrych słowach wypowiadał się o Donaldzie Tusku, Niemcach czy prezydent Warszawy. I jak zwykle wywołał fale komentarzy w sieci.

Wojciech Cejrowski znów bulwersuje widzów TVP Info.  "Ekspert od wszystkiego"Źródło: East News
d47ly4d
d47ly4d

Prowadzący program "Minęła dwudziesta" w TVP Info Michał Rachoń przedstawił Wojciecha Cejrowskiego jako "komika". Wielu słuchającym jego wypowiedzi do śmiechu jednak nie było.

Rachoń przypomniał wyemitowany w jego programie spot do Niemców, który został ostro skrytykowany m.in. przez "Gazetę Wyborczą". - Ta reklamówka, którą puściła TVP jest doskonała. Niemcom trzeba przypominać kim są. Dopóki żyje ostatni z nich nieupolowany, to oni jako naród mają w sobie nazistów, są nimi - stwierdził. - Trzeba przypominać Niemcom, zabijaliście Polakow za ratowanie Żydów - mówił.

Pytany o zrzeczenie się przez Polskę roszczeń do reparacji wojennych stwierdził, że nie jest ono ważne, bo to wydarzyło się za czasów PRL. - To nie była Polska, to była sowiecka republika na terenie Polski - mówił Cejrowski.

d47ly4d

Jego zdaniem nalezy walczyc o odszkodowania wojenne i od Rosjan i od Niemców. - O reparacje trzeba się ubiegać, za zniszczony Gdańsk o rusków, za zniszczoną Warszawę od Niemców. I to póki ostatni Polak chodzi po kuli ziemskiej - mówił. - Za zniszczenie Warszawy należą się miliardy dolarów w złocie, jest o co kruszyć kopie - dodał.

Pytany o słowa Donalda Tuska, że nie wydawał polecenia, by nie otwierać trumien ofiar katastrofy smoleńskiej, odparł, że to tym gorzej i że trzeba mu będzie "wynająć więzienie na Białorusi".

- Jeżeli Donald Tusk teraz mówi, że nie wydawał żadnego zakazu, to się teraz wkopał w kolejne paragrafy i powinien iść za krateczki. Najlepiej wynajmijmy dla niego więzienie na Białorusi, bo polscy kibole siedzący w więzieniach, polscy normalni przestępcy, jak zobaczą Donalda to mu się krzywda stanie. Ja bym go oddał do Rosji albo na Białoruś - stwierdził.

d47ly4d

Cejrowski apelował też, by nie traktować poważnie Jeana-Claude’a Junckera. Jego zdaniem, przewodniczący Komisji Europejskiej nie jest poważnym politykiem. - Moim zdaniem to głupek wioskowy albo coś więcej, czyli idiota. Nie zajmujmy się Junckerem. Ona zajmuje wysokie stanowisko, co jest kompromitujące dla wszystkich, którzy go utrzymują na tej funkcji - stwierdził Cejrowski.

Cejrowski mówił też o pomyśle prezydent Warszawy, by kary nałożone na nią przez komisję weryfikacyjną płacili mieszkańcy Warszawy. - Hannę Gronkiewicz-Waltz trzeba przymusić, by zapłaciła. Może ją jakoś spętać. Najbardziej mnie martwi, że ona cały czas może mataczyć. Żeby nie mogła mataczyć babeczka, to trzeba ją włożyć do puszeczki - stwierdził Wojciech Cejrowski.

W sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy: jedni popierali wypowiedzi Cenrowskiego

Inni wyśmiewali je lub krytykowali.

d47ly4d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ly4d
Więcej tematów