ycipk-2evqrr

Wkurzona pasażerka zemściła się na kierowcy. Ucierpieli na tym pasażerowie

Sytuacja, w której znalazła się kobieta jest znana prawie każdemu: piątek wieczorem, korki na mieście i autobus, który nie dosyć, że przyjeżdża z opóźnieniem, to jeszcze jest maksymalnie przepełniony. Kumulacja niefortunnych okoliczności wyprowadziła z równowagi mieszkankę Toronto, która postanowiła dać nauczkę kierowcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niedoszła pasażerka postanowiła dać nauczkę kierowcy
Niedoszła pasażerka postanowiła dać nauczkę kierowcy (Youtube.com)
ycipk-2evqrr

Do zdarzenia doszło przy jednym z przystanków w Toronto. Kilkadziesiąt osób stało na mrozie w oczekiwaniu na spóźniony autobus. W końcu podjechały dwa, ale i tak nie pomieściły wszystkich oczekujących. Kierowca jednego z nich stwierdził, że liczba osób w autobusie jest już zbyt duża i przez to on ma ograniczoną widoczność. Mężczyzna kazał wysiąść niektórym pasażerom i zamknął drzwi. Wtedy jedna z kobiet, której nie udało się wejść do środka, zdenerwowała się i postanowiła utrudnić kierowcy przejazd.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać jak niedoszła pasażerka idzie przed autobusem i celowo blokuje mu przejazd. Oburzony kierowca zgłosił to do centrali. Z kolei zdania pasażerów były podzielone- jedni narzekali na to, że przez samolubne zachowanie kobiety oni też nie mogli przejechać, a drudzy chwalili taką formę protestu.

ycipk-2evqrr
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2evqrr

ycipk-2evqrr
ycipk-2evqrr