Trwa ładowanie...
d3mtks8

Wkurzona pasażerka zemściła się na kierowcy. Ucierpieli na tym pasażerowie

Sytuacja, w której znalazła się kobieta jest znana prawie każdemu: piątek wieczorem, korki na mieście i autobus, który nie dosyć, że przyjeżdża z opóźnieniem, to jeszcze jest maksymalnie przepełniony. Kumulacja niefortunnych okoliczności wyprowadziła z równowagi mieszkankę Toronto, która postanowiła dać nauczkę kierowcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niedoszła pasażerka postanowiła dać nauczkę kierowcy
Niedoszła pasażerka postanowiła dać nauczkę kierowcy (Youtube.com)
d3mtks8

Do zdarzenia doszło przy jednym z przystanków w Toronto. Kilkadziesiąt osób stało na mrozie w oczekiwaniu na spóźniony autobus. W końcu podjechały dwa, ale i tak nie pomieściły wszystkich oczekujących. Kierowca jednego z nich stwierdził, że liczba osób w autobusie jest już zbyt duża i przez to on ma ograniczoną widoczność. Mężczyzna kazał wysiąść niektórym pasażerom i zamknął drzwi. Wtedy jedna z kobiet, której nie udało się wejść do środka, zdenerwowała się i postanowiła utrudnić kierowcy przejazd.

Na nagraniu opublikowanym w sieci widać jak niedoszła pasażerka idzie przed autobusem i celowo blokuje mu przejazd. Oburzony kierowca zgłosił to do centrali. Z kolei zdania pasażerów były podzielone- jedni narzekali na to, że przez samolubne zachowanie kobiety oni też nie mogli przejechać, a drudzy chwalili taką formę protestu.

d3mtks8

Podziel się opinią

Share
d3mtks8
d3mtks8
Więcej tematów