Wjechała do hotelowego lobby. Jest nagranie z wypadku
W piątek wieczorem w centrum Warszawy doszło do nietypowego zdarzenia. Kierująca audi wjechała do lobby hotelu Puro, taranując przeszklenie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Co musisz wiedzieć?
- Gdzie i kiedy doszło do zdarzenia? W piątek wieczorem, w centrum Warszawy, kierująca samochodem osobowym wjechała do lobby hotelu Puro.
- Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a kierująca była trzeźwa.
- Jakie były konsekwencje dla kierującej? Kobieta została ukarana mandatem przez policję.
Jak doszło do wypadku?
W piątek wieczorem, około godziny 23:41, kierująca audi wjechała w budynek hotelu Puro w centrum Warszawy. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Widok 9.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Prawdziwy cel debaty w Końskich. Politolożka: "Ta rzecz się nie udała"
Jak poinformował Rafał Rutkowski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, kobieta była trzeźwa i nie odniosła żadnych obrażeń. Na miejscu szybko pojawiły się służby, które zabezpieczyły teren.
Jakie są skutki zdarzenia?
W sobotę rano reporter tvnwarszawa.pl, Klemens Leczkowski, odwiedził miejsce zdarzenia. Zauważył, że trwają już prace naprawcze. Wstawiane są nowe szyby w miejsce tych, które zostały rozbite po uderzeniu samochodu. Przed wjazdem do hotelu, pojazd staranował również słupki wzdłuż chodnika.
Źródło: tvnwarszawa.pl/NEXTA
Przeczytaj także: