Trwa ładowanie...

Wiemy, jak wyglądają najnowsze okładki tygodników. Co w nich znajdziemy?

Święta wielkanocne sprawiły, że tygodniki nie trafią do kiosków w poniedziałek, ale dzień później - we wtorek. Co zobaczymy na ich okładkach? Jaki temat zdominuje dyskusje w tym tygodniu?

Share
Wiemy, jak wyglądają najnowsze okładki tygodników. Co w nich znajdziemy?Źródło: Sieci, Newsweek
d2s3yr1

„Haki, kasa i seks” - to tytuł okładkowego materiału najnowszego tygodnika „Sieci”. Jego autorzy dowodzą, że ludzie z dawnych służb specjalnych wciąz mają przemozny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. "Politycy mają wręcz obsesję na punkcie haków. Panuje wśród nich przekonanie, że większość zdarzeń w życiu politycznym dzieje się dlatego, że ktoś ma na kogoś haka" - mówi dziennikarzom "Sieci" jeden z anonimowych informatorów.

Do lektury najnowszego numeru tygodnika "Newsweek zachęca jego redaktor naczelny Tomasz Lis. Temat z okładki? "Śmierć kłamstwa smoleńskiego", czyli materiał o tym, że "największe kłamstwo w polskiej historii przestaje byc dla PiS politycznym paliwem - zaczyna być wielkim problemem".

Na okładce "Wprost" o. Tadeusz Rydzyk w futrze i prezes Jarosław Kaczynski w stroju myśliwego, z lornetką i "Atlasem kotów" w ręku. Tak redakcja zapowiada temat z okładki, czyli "Wojnę o futra". W artykule Marcin Dobski odsłania kulisy działań na rzecz zakazu hodowli zwierząt futerkowych, które podzieliły polską scenę polityczną.

Na okladce tygodnika "Do Rzeczy" trójka polityków z w kostiumach piłkarzy polskiej reprezentacji. Ocierający pot z czoła premier Mateusz Morawiecki, zmęczony prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Materiał zatytułowany "Zadyszka" poświęcony jest słabnącym sondażom PiS.

d2s3yr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3yr1
d2s3yr1
Więcej tematów