Trwa ładowanie...
d1wj7bd

Wiemy, jak wyglądają najnowsze okładki tygodników. Co w nich znajdziemy?

Święta wielkanocne sprawiły, że tygodniki nie trafią do kiosków w poniedziałek, ale dzień później - we wtorek. Co zobaczymy na ich okładkach? Jaki temat zdominuje dyskusje w tym tygodniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wyglądają okładki tygodników, które we wtorek trafią do kiosków
Tak wyglądają okładki tygodników, które we wtorek trafią do kiosków (Sieci, Newsweek)
d1wj7bd

„Haki, kasa i seks” - to tytuł okładkowego materiału najnowszego tygodnika „Sieci”. Jego autorzy dowodzą, że ludzie z dawnych służb specjalnych wciąz mają przemozny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. "Politycy mają wręcz obsesję na punkcie haków. Panuje wśród nich przekonanie, że większość zdarzeń w życiu politycznym dzieje się dlatego, że ktoś ma na kogoś haka" - mówi dziennikarzom "Sieci" jeden z anonimowych informatorów.

Do lektury najnowszego numeru tygodnika "Newsweek zachęca jego redaktor naczelny Tomasz Lis. Temat z okładki? "Śmierć kłamstwa smoleńskiego", czyli materiał o tym, że "największe kłamstwo w polskiej historii przestaje byc dla PiS politycznym paliwem - zaczyna być wielkim problemem".

Na okładce "Wprost" o. Tadeusz Rydzyk w futrze i prezes Jarosław Kaczynski w stroju myśliwego, z lornetką i "Atlasem kotów" w ręku. Tak redakcja zapowiada temat z okładki, czyli "Wojnę o futra". W artykule Marcin Dobski odsłania kulisy działań na rzecz zakazu hodowli zwierząt futerkowych, które podzieliły polską scenę polityczną.

Na okladce tygodnika "Do Rzeczy" trójka polityków z w kostiumach piłkarzy polskiej reprezentacji. Ocierający pot z czoła premier Mateusz Morawiecki, zmęczony prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Materiał zatytułowany "Zadyszka" poświęcony jest słabnącym sondażom PiS.

d1wj7bd

Podziel się opinią

Share
d1wj7bd
d1wj7bd
Więcej tematów