Trwa ładowanie...

Wiceminister Jarosław Zieliński tłumaczy się internautom. Chodzi o wizytę w Wydminach

Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński w poniedziałek odwiedził Wydminy w województwie warmińsko-mazurskim. Wziął tam udział w otwarciu reaktywowanego posterunku policji. Zdjęcia z tej uroczystości wywołały burzliwą dyskusję w sieci. Internauci nie zostawili suchej nitki na wiceministrze. Nomen omen powodem kpin był parasol. Jarosław Zieliński postanowił wytłumaczyć się internautom.

Wiceminister Jarosław Zieliński  tłumaczy się internautom. Chodzi o wizytę w WydminachŹródło: WP.PL, fot: WP
dj4lih6
dj4lih6

Internauci zwrócili uwagę na jedno ze zdjęć dokumentujących wizytę wiceministra w Wydminach. Widać było na nim rozstawione na jezdni pachołki i człowieka, który chodzi za politykiem tylko po to, by potrzymać parasolkę nad jego głową.

"Trzeba było postawić słupki przed przejściem dla pieszych i postawić policjanta z drogówki, bo przechodzi osoba nie mogąca unieść parasola" - żartował jeden z internautów.

Inny internauta stwierdził, że z powodu deszczu brakowało konfetti.

Do uwag internautów odniósł się dzisiaj na swoim profilu na Twitterze sam wiceminister Jarosław Zieliński. "W nawiązaniu do sytuacji z Wydmin: w przyszłości zwrócę uwagę, aby takie okoliczności nie miały miejsca" - obiecał.

Internauci mimo to nadal kpią z wiceministra. "Parasol? Też byłbym oburzony... Powinna być lektyka!!I trochę konfetti - może zostało trochę tych, które nacięła policja w Białymstoku..." - pisze jeden z nich.

"Nie będzie otwierania komisariatów, gdy występują opady. Konfetti wtedy kiepsko wygląda" - stwierdził kolejny użytkownik Twittera.

dj4lih6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj4lih6
Więcej tematów