Trwa ładowanie...
d25py0x

Weekend gwiazd w Poznań City Center!

Trzy dni atrakcji oraz spotkań z gwiazdami – Joanną Krupą, Eweliną Lisowską oraz Conrado Moreno. W najbliższy weekend 21-23 października PCC zamieni się w prawdziwą świątynię mody, muzyki i zabawy. Główną atrakcją wydarzenia „Bądź TOP Modna” będzie casting na modelkę i modela z Joanną Krupą oraz koncert Eweliny Lisowskiej.

Share
d25py0x

Mediolan, Paryż, Nowy Jork czy Tokio - miliony dziewczyn i chłopaków marzy o karierze w świecie modelingu i udziale w pokazach mody największych projektantów. Każdy kto chce swoją karierę związać z tą branżą, powinien odwiedzić w najbliższy weekend Poznań City Center.

Już w piątek rusza casting na TOP Modelkę i TOP Modela wraz AVANT Models - jedną z najstarszych agencji w Polsce, która jest oficjalnym partnerem programu „Top Model. Zostań Modelką” w TVN. Spośród zakwalifikowanych w piątek osób, finalistów będzie oceniać sama Joanna Krupa.
Kolejny dzień eventu będzie przepełniony konkursami oraz specjalnymi pokazami – fryzjerskimi, makijażowymi oraz stylizacyjnymi z udziałem finalistów castingu.

d25py0x

Największą atrakcją sobotniego programu będzie darmowy koncert topowej polskiej piosenkarki młodego pokolenia, autorki tekstów i kompozytorki, półfinalistki programu telewizyjnego X Factor - Eweliny Lisowskiej. Znanej z takich mega hitów jak "W Stronę Słońca" czy "Nieodporny Rozum".

Podczas weekendu „Bądź TOP modna” oprócz Joanny Krupy i Eweliny Lisowskiej, będzie można spotkać również specjalistkę od wizerunku - stylistkę Ewelinę Rydzyńską oraz Conrado Moreno – znanego m.in. z programów „Europa da się lubić” czy „Taniec z gwiazdami”. Doskonale czuję się on na scenie, uwielbia kontakt z ludźmi i publicznością dlatego poprowadzi całość wydarzenia w PCC. Jego prowadzenie charakteryzuje się dużą swobodą i wprowadzaniem luźnej atmosfery pomieszanej z dużą dozą elegancji, osobistych anegdot i pierwiastkiem kabaretu.

W niedzielę PCC odwiedzi znana modelka i osobowość telewizyjna - Joanna Krupa. Podczas tego dnia odbędą się również specjalne pokazy mody: Smart Casual, Formal oraz Glamour z finalistami castingu. Oprócz tego ponownie pojawią się konkursy oraz specjalna „Zwierzakowa Zbiórka”, dzięki której będzie można wspomóc czworonogów, tak jak to robi Joanna Krupa. Każdy chętny do spotkania z gwiazdami będzie miał taką możliwość podczas specjalnego czasu na autografy i pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie wydarzenia nastąpi wyłonienie i głoszenie przez komisję zwycięzców castingów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Program wydarzenia przedstawia się następująco:

Dzień I – Casting „Bądź TOP Modna” - 21.10.2016

10.00 - 11.00 i 13.00-13.30
Przyjmowanie zgłoszeń kandydatek/kandydatów

d25py0x

11.00 - 17.00
CASTING na TOP Modelkę i TOP Modela

Dzień II – Koncert Eweliny Lisowskiej - 22.10.2016

12.00 – 19.30Pokazy makijażu oraz pokazy fryzjerskie. Stylizacje z udziałem finalistów i stylistki Eweliny Rydzyńskiej, lekcja modelingu na scenie z udziałem TOP modeli, konkursy

18.00 Koncert Eweliny Lisowskiej

d25py0x

Dzień III - Finał castingów z Joanną Krupą 23.10.2016

11.30 Przyjazd Joanny Krupy do PCC

12.30 - 19.00 Pokazy mody: Smart Casual, Formal oraz Glamour. Konkursy, zbiórka dla zwierząt na specjalnym stanowisku „Zwierzakowa Zbiórka”

19.00 Ogłoszenie wyników castingu przez komisję oraz wręczenie nagród

d25py0x

Poznań City Center
Poznań City Center to tętniące życiem serce stolicy Wielkopolski. Największe Centrum handlowe w regionie, które na 3 kondygnacjach, o łącznej powierzchni 60 tysięcy m kw., mieści ponad 200 lokali handlowych i użytkowych oraz 30 restauracji i kawiarni znajdujących się w dwóch strefach food court.
To tutaj można znaleźć takie marki jak: Peek&Cloppenburg, TK Maxxx, H&M, Bershka, Reserved, Adidas Neo, Piotr i Paweł, Empik czy Saturn. Wysokie standardy galerii handlowej codzienne doceniane są przez odwiedzających i najemców. Poznań City Center to również 1 500 miejsc parkingowych (3 godziny parkowania gratis) oraz dedykowany rowerzystom parking.
Centrum posiada bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym.

Więcej informacji udziela:
Norbert Fijałkowski Dyrektor Centrum Poznań City Center
ECE Projektmanagement Polska
e-mail: Norbert.fijalkowski@ece.com

d25py0x

Podziel się opinią

Share
d25py0x
d25py0x
Więcej tematów