Trwa ładowanie...

Żyrafek Gortat dostał niespodziewany prezent od ojca chrzestnego [WIDEO]

Jego wręczenie uwieczniono na profilu społecznościowym.

Żyrafek Gortat dostał niespodziewany prezent od ojca chrzestnego [WIDEO]
d2h9jqv
d2h9jqv

Marcin Gortat nie zapomina o swojej roli, w stosunku do najpopularniejszego zwierzaka-celebryty w warszawskim ZOO. Jako ojciec chrzestny podarował już mu 213 litrów mleka, dzięki czemu Żyrafek rośnie jak na drożdżach.

Teraz przyszedł czas na kolejny prezent, a maluch otrzymał tym razem oryginalną piłkę do kosza, podpisaną właśnie przez Marcina Gortata. Na filmie widać zainteresowanie ze strony Żyrafka, lecz piłka jak na razie służy mu najczęściej do lizania albo podgryzania. Z pewnością, ma jednak przy tym dużo zabawy a opiekunowie żartują, że być może rośnie nam nowa gwiazda ligi NBA.

MarcinGortat przysłał żyrafkowi piłkę z autografem. Idealna do lizania i podgryzania :) Może w Warszawskim ZOO wyrośnie nowa gwiazda NBA? ;)

Opublikowany przez Żyrafek Gortat na 16 marca 2016

d2h9jqv

Warunki fizyczne mogą temu sprzyjać ale najważniejsze, iż zwierzak ma dodatkową rozrywkę i urozmaicenie wolnego czasu. Jak widzimy, zainstalowanie piłki na odpowiednim poziomie wymagało szczegółowych pomiarów oraz przygotowań. Jednak również i tym razem pracownicy stołecznego ogrodu stanęli na wysokości zadania.

d2h9jqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h9jqv
Więcej tematów