Trwa ładowanie...

Znamy już trasę Parady Równości 2014

Przemarsz rozpocznie się 14 czerwca o 15:00 nieopodal Pałacu Kultury i Nauki

Znamy już trasę Parady Równości 2014
dgedxz5
dgedxz5

Znamy już trasę tegorocznej Parady Równości ! Przemarsz rozpocznie się 14 czerwca o 15:00 nieopodal Pałacu Kultury i Nauki (okolice stacji metra Centrum), skąd przejdzie ulicą Marszałkowską, placem Bankowym, aleją Solidarności i mostem Śląsko-Dąbrowskim przez rzekę. Tam, ulicami Sierakowskiego i Kłopotowskiego dojdziemy na Wybrzeże Helskie, gdzie znajduje się klub La Playa i gdzie wystartuje już Plaża Równości.

Organizatorzy zapewnili wszystkim darmowy wstęp do La Playa i masę atrakcji: występy djów, gości z innych miast oraz najlepszych polskich drag queen. W piątek przed Paradą Równości odbędzie się zaś oficjalne "before party" w klubie Mekka przy ul. Chłodnej 35/37. Wstęp na imprezę kosztować będzie 10 zł a dochód z niej wspierać będzie organizację całej Parady.

dgedxz5

Jak co roku, także i tym razem już na kilkanaście dni przed, rozpocznie się cykl wydarzeń pod nową nazwą Festiwalu Parady Równości. Wśród planowanych atrakcji nie zabraknie spotkań, debat, pokazów filmowych, konferencji naukowych, wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Wszystkie mają charakter pro-równościowy i organizowane są przez różne podmioty. Instytucje i osoby chcące dołączyć współtworzenia Festiwalu Parady Równości, mogą to zrobić do połowy maja. Wówczas też na stronie www.paradarownosci.eu zostanie ogłoszony pełny program Festiwalu.

dgedxz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgedxz5
Więcej tematów