Trwa ładowanie...

Wyszła na świąteczne zakupy, do tej pory nie wróciła

Policja prosi o pomoc w tej sprawie

Wyszła na świąteczne zakupy, do tej pory nie wróciła
d1odheg
d1odheg

Policjanci z Mokotowa poszukują Ewy Marii Pieniak. 75-letnia kobieta 23 marca o godz. 19.40 oddaliła się w nieznanym kierunku podczas robienia przedświątecznych zakupów.

Kobieta przebywała w sklepie mieszczącym się przy ul. Rakowieckiej (róg Opoczyńskiej). W pewnym momencie zniknęła i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Nie dotarła też do miejsca zamieszkania na Mokotowie.

Ewa Maria Pieniak urodzona 1 listopada 1941 roku. Ma 165-170 cm, waży ok. 75 kg i jest średniej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrana w czapkę z daszkiem koloru brązowego, kożuch koloru szarego do kolan z kapturem, spodnie materiałowe koloru jasnofioletowego, buty koloru szarego, torebka koloru czerwonego.

Zaginiona jest osobą chorą na cukrzycę insulinowo - zależną, cierpi na zaniki pamięci oraz zaburzenia przestrzeni.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Ewy Pieniak proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II, ul. Malczewskiego 3/5/7 tel. 22 60 3 11 55, 22 603 11 28, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

d1odheg
d1odheg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1odheg
Więcej tematów