Trwa ładowanie...

WOŚP: pojedź ikarusem w trasę swoich marzeń

Darczyńca sam zadecyduje, którędy pojedzie autobus. ZTM przekazuje na aukcję także tabliczki z ostatniego tramwaju 13N

WOŚP: pojedź ikarusem w trasę swoich marzeń
d1jlduy
d1jlduy

Wyjątkowe aukcje dla WOŚP przygotował w tym roku ZTM. Po raz pierwszy będzie można wylicytować przejażdżkę autobusem marki Ikarus - co więcej samemu będzie można wybrać trasę i zdecydować, kogo zabierzemy na pokład. Oczywiście w taką trasę można zabrać znajomych, ale kto powiedział, że autobus nie może zatrzymać się na przystanku i zabrać pasażerów? WOŚP-owy ikarus jest stylizowany na historyczny, a pamiątką po wydarzeniu będzie komplet dekoracji liniowych z opisem trasy, opracowany na podstawie wytycznych darczyńcy. Aukcja odbywa się tutaj , a aktualna cena to 750zł.

Ponadto po raz pierwszy do wylicytowania są dekoracje liniowe pojazdów ZTM, tym razem specjalnej linii tramwajowej 13N , która wyruszyła na trasę 31 grudnia 2012 roku. W ten sposób pożegnano po 53 latach tramwaje typu 13N, czyli słynne „parówki”. Linia kursowała od 19.00 do 3.00, co 15 minut na trasie: pętla Piaski – Broniewskiego – Jana Pawła II – Chałubińskiego – Nowowiejska – Puławska – Metro Wilanowska. Cena zestawu składającego się z dekoracji przedniej, bocznej i trasy linii 13N to na aukcji obecnie ok. 160zł. Wystawiono trzy takie zestawy .

ZTM przekazuje na aukcje WOŚP także:
- 5 książek o Euro 2012, "Zatrzymane w kadrze"
- 10 maskotek warszawskiej komunikacji „Pan Bilecik”
- 2 kalendarze trójdzielne
- 3 zestawy Veturilo, a w każdym: bidon, nerka Veturilo czerwona, polo męskie, pokrowiec na siodełko niebieskie, torba eko Veturilo

Do końca wszystkich aukcji zostały jeszcze 3 dni!

d1jlduy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jlduy
Więcej tematów