Trwa ładowanie...

Weekendowe utrudnienia dla kierowców. Gdzie przygotować się na zmiany?

Warszawska Masa Krytyczna, remonty, frezowania i inne zgromadzenia publiczne. W ten weekend będą utrudnienia

Weekendowe utrudnienia dla kierowców. Gdzie przygotować się na zmiany?
d3wyqvg
d3wyqvg

26 czerwca o godz. 18.00 kolejny raz ulicami stolicy przejadą rowerzyści. Wyruszą z placu Zamkowego, a chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów mogą wystąpić na ulicach: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Marszałkowska, Mickiewicza, Krasińskiego, Gwiaździsta, Podleśna, Marymoncka, Przy Agorze, Kasprowicza, Broniewskiego, Rudnickiego, Powązkowska, Okopowa, Towarowa, Prosta.

W związku z budową przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej, w najbliższy weekend w godzinach nocnych będzie zwężona ul. Szwedzka pomiędzy Letnią i Kamienną. Całość prac została podzielona na dwa etapy. Najpierw od piątku od godz. 22.00 do godzin porannych w sobotę, wyłączony będzie pas w kierunku al. Solidarności. Drugi etap to z kolei wyłączenie pasa prowadzącego do ul. Starzyńskiego. W niedzielę rano przebudowa powinna zostać ukończona.

W sobotę 27 czerwca od godz. 12.00 ulicami Warszawy przejdzie też ogólnopolski Marsz dla Jezusa. Organizatorzy spodziewają się około 5 tys. uczestników. Zgromadzeni przejdą z pl. Bankowego na Pole Mokotowskie. Kierowcy muszą liczyć się z trudniejszym przejazdem m.in. Marszałkowską, pl. Konstytucji, al. Armii Ludowej oraz al. Niepodległości.

O serii utrudnień, związanych z przebudową Trasy AK pisaliśmy tutaj .

d3wyqvg
d3wyqvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wyqvg
Więcej tematów