Trwa ładowanie...

Warszawiacy kochają Narodowy

Miesięcznie zjawia się na nim ponad 125 tysięcy osób!

Warszawiacy kochają Narodowy
d1q9dg0
d1q9dg0

Dzisiaj liczby potwierdzają, że nasza konsekwentnie realizowana strategia otwarcia stadionu zarówno dla biznesu jak i indywidualnych gości przynosi wymierne efekty - mówi Mikołaj Piotrowski, Dyrektor ds. Komunikacji Stadionu Narodowego i dodaje "Średnio odwiedza nas około 125 tys. osób miesięcznie.

Rekordy frekwencji padają na dużych imprezach całostadionowych takich jak Warszawskie Targi Książki (60 tys. osób – rok wcześniej niespełna 40 tys.) czy Orange Warsaw Festival (89 tys. osób – rok wcześniej ok. 40 tys.), jak i podczas biznesowych eventów i dni otwartych Stadionu. Podczas samej tylko Nocy Muzeów odwiedziło go 33 tysiące osób, podczas gdy Muzeum Narodowe w Warszawie odwiedziło w tym czasie 11 tys.

Frekwencja to skutek wielu działań: od otwarcia bram obiektu przez siedem dni w tygodniu, od 5 rano do 23.00, przez wprowadzenie nowego, bardzo szerokiego programu wycieczek, organizację dni otwartych Stadionu Narodowego, takich jak impreza zorganizowana 8 czerwca – czy nowa, bardziej elastyczna oferta cenowa na biznesowe venty.

Zgodnie z naszą strategią Stadion Narodowy będzie odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów: sportowe, muzyczne, rozrywkowe, a także społeczne i kulturalne. Zawsze będziemy przestrzegać tej struktury, bo chcemy nadawać ton temu, co się dzieje na Stadionie i budować w ten sposób jego markę – miejsca otwartego, bliskiego, nowoczesnego, inspirującego. - mówi Mikołaj Piotrowski.

d1q9dg0

Od imprezy otwarcia, kóra odbyła się w styczniu 2012 roku, Stadion Narodowy odwiedziło około 1,5 mln osób.

d1q9dg0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q9dg0
Więcej tematów