RegionalneWarszawaWarszawa. Mobilne POP-y przed uczelniami wyższymi

Warszawa. Mobilne POP‑y przed uczelniami wyższymi

Mobilne Punkty Obsługi Pasażerów zaparkują przed szkołami wyższymi. Na przełomie września i października przyjadą do studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Akademii Sztuki Wojennej.

Warszawa. Mobilne POP-y zaparkują przed uczelniami wyższymi
Warszawa. Mobilne POP-y zaparkują przed uczelniami wyższymi
Źródło zdjęć: © Warszawski Transport Publiczny | Warszawski Transport Publiczny

Mobilne Punkty Obsługi Pasażerów to autobusy, w których można załatwić sprawy związane z Warszawskim Transportem Publicznym. W najbliższych dniach będą dyżurowały przy warszawskich wyższych uczelniach – poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Od poniedziałku, 28 września do 2 października mobilny POP staje przed gmachem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. S. Banacha. Będzie czynny w godz. 8.30-16.00.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego przy ul. J. Rodowicza „Anody” „zyska” mobiPOP na okres 30 września – 2 października, w godz. 7.30-17.00.

Na terenie Akademii Sztuki Wojennej mobilny punkt będzie dyżurował od 5 do 9 października, w godz. 8.00-15.00.

Warszawa. Wszystko w jednym miejscu

W mobilnym POP-ie można załatwić wszystkie komunikacyjne formalności: wyrobić spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską, zakodować bilet długookresowy, w tym z oferty Warszawa+ i dla dużych rodzin, wgrać zawieszony bilet i przekodować niewykorzystaną część biletu, wgrać i przedłużyć uprawnienia Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka.

W mobilnym POP są płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki. Wydzielono strefę obsługi pasażerów ograniczającą bezpośredni kontakt z pracownikami. Pracownicy wyposażeni są w przyłbice lub maseczki ochronne.

Warszawa. Dyżury przed szkołami średnimi

Mobilne Punkty Obsługi Pasażerów od 2 do 24 września dyżurowały przed warszawskimi szkołami średnimi. W ciągu 17 dni pracy były w 16 szkołach. Odwiedziło je prawie 1,5 tys. osób, które kupiły ponad 300 biletów. Ponad 340 osób wyrobiło Warszawską Kartę Miejską, w tym uczniowie pierwszych klas szkół średnich, którzy wymieniali Kartę Ucznia na pierwszą WKM-ke.

Mobilne punkty były także odwiedzane przez pracowników szkół i mieszkańców okolicznych osiedli. Odwieszali zawieszone w trakcie epidemii bilety oraz wgrywali e-hologramy na Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka.

Źródło artykułu:wawalove.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)