Trwa ładowanie...

Warszawa. Koniec z zakupami w Arkadii. Centrum Handlowe zmienia nazwę

Arkadia już niebawem zmieni nazwę. Właściciel największej warszawskiej galerii handlowej nie dawno wykupił znaną sieć centrów handlowych. Jeszcze w tym roku Arkadia dołączy do elitarnego i międzynarodowego grona.

Warszawa. Koniec z zakupami w Arkadii. Centrum Handlowe zmienia nazwęŹródło: East News, fot: Krzysztof Chojnacki
d1njefv
d1njefv

Arkadia zmienia nazwę. Już we wrześniu zaczniemy jeździć na zakupy do Westfield Arkadii. Zmiana nazwy ma związek z wykupieniem przez Unibail-Rodamco marki Westfield w 2018 roku i zmianą nazwy firmy na Unibail-Rodamco-Westfield.

Warszawska Arkadia zmieni nazwę już 25 września 2019 roku. Ta kosmetyczna poprawka może przynieść centrum handlowemu sporo korzyści. Westfield jest marką bardzo dobrze rozpoznawalną w całej Europie, a także w USA.

Po zmianie nazwy Arkadia dołączy do zaszczytnego grona. Galerie handlowe z członem Westfield w nazwie znajdują się m.in. w centrum Londynu, w Kalifornii, czy też w Nowym Jorku.

Oprócz Arkadii, w najbliższym czasie nazwy zmienią również centra handlowe we Francji (7 placówek), oraz po jednym obiekcie w Czechach i Szwecji.

W Warszawie do Unibail-Rodamco-Westfield należy również Galeria Mokotów oraz Galera Wileńska. Te placówki w najbliższym czasie nie zmienią nazwy.

d1njefv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1njefv
Więcej tematów