Trwa ładowanie...

„Warszawa jest trendy”

50 imprez przez 50 godzin non stop. Większość za darmo!

„Warszawa jest trendy”
d2r907i
d2r907i

Na pierwszy weekend września m.st. Warszawa przygotowała serię wydarzeń muzycznych, teatralnych, kulinarnych, klubowych, sportowych, rekreacyjnych i plenerowych. 50 imprez w 50 godzin non stop, czyli „Warszawa jest trendy”. - czytamy na stronach Ratusza.

Przez trzy dni i dwie noce, każdy kto atrakcyjnie, ciekawie i wesoło chce spędzić czas w mieście nie będzie mógł narzekać.

Interesujące propozycje znajdzie miłośnik koncertów - od muzyki Chopina poprzez koncert Jerzego Połomskiego, po grupy Enej i Red Lips. Fani motoryzacji będą mieli okazję podziwiać najnowsze modele Ferrari, a zafascynowani historią będą mogli wziąć udział w spacerach po mieście z przewodnikiem, obejrzeć popisy kawalerzystów czy odwiedzić wystawy w muzeach. Warto wybrać się na przykład do teatru czy kina (gdzie po okazaniu Karty warszawiaka lub Karty młodego warszawiaka czekają atrakcyjne obniżki cen biletów).

„Warszawa jest trendy” to maraton ciekawych propozycji na oryginalne spędzenie weekendu w mieście. Początek w piątek, 5 września o godz. 18.00, koniec w niedzielę, 7 września o godz. 20.00. Na większość imprez wstęp wolny.
Szczegółowy plan znajdziemy TUTAJ .

d2r907i
d2r907i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r907i
Więcej tematów