Trwa ładowanie...

Warszawa będzie świętować Dzień Dziecka przez cały tydzień!

Zobacz co miasto przygotowało dla swoich najmłodszych mieszkańców.

Warszawa będzie świętować Dzień Dziecka przez cały tydzień!
d4i4gvu
d4i4gvu

Spektakle w Nowym Teatrze, warsztaty w Muzeum POLIN, wystawy na Zamku Ujazdowskim – to tylko nieliczne atrakcje zorganizowane przez stolicę. Tydzień Dziecka potrwa aż do 5 czerwca.

Tydzień Dziecka rozpoczął się koncertem Smyków i warsztatami Warsaw Camerata w Domu Kultury PROM na Saskiej Kępie. W tym miejscu, w niedzielę 29 maja, odbędzie się koncert „Dzień Dziecka z Fasolkami”.

Dzień później, 30 maja, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza i Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera zaprezentują swoje spektakle dla dzieci i młodzieży: Jak zostałam wiedźmą w reżyserii Agnieszki Glińskiej i Iwona, księżniczka z Burbona w reżyserii Leny Frankiewicz.

1 czerwca w Nowym Teatrze odbędzie się premiera spektaklu Piotruś Pan w reżyserii Łukasza Kosa, Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprosi na warsztaty Zostań kolekcjonerem sztuki!, Teatr Syrena na spektakl Kot w butach w reżyserii Jacka Bończyka, a Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki na warsztaty towarzyszące wystawie Podróżnicy.

W kolejnych dniach Orkiestra Sinfonia Varsovia poprowadzi dla młodych widzów koncert Aidy oraz warsztaty muzyczne, plastyczne i konkurs wokalny dla przedszkolaków.

d4i4gvu

4 czerwca Nowy Teatr ma do zaoferowania warsztaty dla dzieci ze Spotlight Kids, Muzeum Warszawy otworzy Małą Akademię Praską, zaś Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przygotuje wielki piknik rodzinny, a Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprosi na rodzinną wycieczkę do Szumina.

W ostatni dzień Tygodnia Dziecka, 5 czerwca – w Muzeum POLIN odbędą się warsztaty Król Maciuś w Krainie Czarów oraz koncert, w TR Warszawa rodzinne zajęcia teatralne Mama, Tata i ja na warsztaty inspirowane najnowszym spektaklem TR Robert Robur, a w CSW Zamek Ujazdowski cały dzień wokół wystawy Rzeczy robią rzeczy, czyli tematu animacji i ożywiania świata wokół za sprawą wyobraźni.

Szczegółowy program Tygodnia Dziecka na stronie Miasta Stołecznego Warszawa.

Przeczytajcie też: Kolejna edycja "Placu Defilad"

d4i4gvu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i4gvu
Więcej tematów