Trwa ładowanie...

W Wesołej znaleziono zwłoki kobiety. Konkubent zatrzymany do wyjaśnienia

Obecnie prowadzone jest śledztwo. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

W Wesołej znaleziono zwłoki kobiety. Konkubent zatrzymany do wyjaśnienia
d4i833s
d4i833s

Na opuszczonej działce w Wesołej, przy ul. Brata Alberta, znaleziono zwłoki 25-letniej kobiety. O zdarzeniu poinformowało dwóch mężczyzn, którzy wezwali na miejsce funkcjonariuszy. Policja bada okoliczności sprawy i wyjaśnia przyczyny zgonu kobiety.

- Dwóch mężczyzn znalazło na opuszczonej działce w Wesołej zwłoki 25-letniej kobiety. Mężczyźni, którzy na działce pod drzewem, planowali zapewne spożywać alkohol, dostrzegli zwłoki i powiadomili policję. Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 17:20. Dojechaliśmy na miejsce i rzeczywiście, znajdowały się tam zwłoki około 25-letniej kobiety. Na miejscu był także prokurator oraz lekarz medycyny sądowej. Obecnie prowadzone są badania, jak doszło do tego zdarzenia i co było przyczyną zgonu - mówi WawaLove asp. Rafał Retmaniak, z zespołu prasowego stołecznej komendy.

Zatrzymano konkubenta

- Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że czynności nie będą prowadzone w kierunku zabójstwa. Lekarz na miejscu stwierdził, iż najprawdopodobniej nic nie wskazuje byśmy mieli do czynienia z taką sytuacją, gdyż brak jest tutaj ingerencji osób trzecich - wyjaśnia Retmaniak

- Do tej sprawy zatrzymaliśmy 32-letniego mężczyznę, konkubenta, tej kobiety. Aczkolwiek zatrzymanie ma związek wyłącznie z wyjaśnieniem sprawy, nie ma zarzutów, ani nie jest on nic podejrzany. Po prostu został zatrzymany do wyjaśnienia, gdyż jest to osoba, która znała poszkodowaną i dlatego podjęliśmy te decyzję - tłumaczy asp. Retmaniak.

d4i833s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i833s
Więcej tematów