Trwa ładowanie...

Trump w Warszawie. Straż miejska: "mieszkańcy nie stosują sie do poleceń"

Wykaz ulic, na których nie można parkować był dostępny od wielu dni.

Trump w Warszawie. Straż miejska: "mieszkańcy nie stosują sie do poleceń"
d1ouuzc
d1ouuzc

W związku z wizytą prezydenta Donalda Trumpa oraz szczytem państw wchodzących w skład Trójmorza w Warszawie obowiązują zakazy parkowania na określonych ulicach. Mieszkańcy jednak nie stosują się do poleceń.

- Choć wykaz ulic, na których obowiązują obostrzenia można znaleźć na wielu portalach informacyjnych (w tym na stronie Straży Miejskiej) i mediach od wielu dni, mieszkańcy ignorują podyktowane względami bezpieczeństwa zakazy - alarmują stołeczni strażnicy.

Efekt? Do godziny 12.00 w środę – przy obowiązywaniu zakazów od godz. 22.00 we wtorek – wydano dyspozycje odholowania zaparkowanych pojazdów w 208 przypadkach: 116 w Śródmieściu, 63 na Ochocie, 25 na Włochach i po 2 na Woli i Mokotowie.

Do godziny 15.00 w środę takich dyspozycji wydano 230: 125 w Śródmieściu, 72 na Ochocie, 28 na Włochach i po dwie na Woli i Mokotowie.

Znamy już bilans interwencji do godziny 8.00 w czwartek. Strażnicy wydali 149 dyspozycji w Śródmieściu, 30 na Włochach, 86 na Woli oraz 2 na Woli i 2 na Mokotowie - łącznie 269 dyspozycji.

d1ouuzc

Pełna lista zmian w parkowania, wyłączenia ulic z ruchu i utrudnień związanych z wizytą głów państw w Warszawie od 4 do 6 lipca dostępna jest na stronie www.strazmiejska.waw.pl.

Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie

— Centrum Prasowe PAP (@CentrumPrasowe)

Źródło: Straż Miejska Warszawa

Oprac. Karolina Pietrzak

d1ouuzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ouuzc
Więcej tematów