Trwa ładowanie...

Szlak wybitych szyb na Pradze

Młodzi mężczyźni w jedną noc wybili 11 szyb w samochodach oraz 16 na klatkach schodowych

Szlak wybitych szyb na Pradze
d4a6rwy
d4a6rwy

Ta noc na Pradze Północ nie należała do spokojnych, gdyż 20-latek i 18-latek urządzili sobie nocny spacer. Po drodze postanowili wybijać szyby w zaparkowanych przy ulicach samochodach oraz w okolicznych klatkach schodowej. Ich "szlak wybitych szyb" przebiegł przez ulicę Targową oraz Brzeską. Grzegorz S. i Patryk B. zabrali ze sobą młotek i rękawice.

W trakcie nocnego spaceru, w pewnej chwili, wspólnie zaczęli wybijać szyby w zaparkowanych pojazdach. Zaraz po tym, w klatce schodowej w bloku, wybili szyby w oknach oraz uszkodzili rynnę.Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ, obaj mężczyźni w nocy wybili szyby w 11 zaparkowanych pojazdach oraz uszkodzili 16 szyb w pięciu klatkach schodowych. Łączne straty oszacowane zostały na kwotę ponad 18.000 złotych.

Obaj sprawcy zostali zatrzymani. Najpierw wpadł Grzegorz S., a kilka godzin później zatrzymany został Patryk B. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Grzegorz S. i Patryk B. usłyszeli łącznie 12 zarzutów uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

d4a6rwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a6rwy
Więcej tematów