Trwa ładowanie...

Seksafera w stołecznej policji? Policjantka oskarża przełożonego, zastępcy komendanta odwołani

To może być wierzchołek góry lodowej.

Seksafera w stołecznej policji? Policjantka oskarża przełożonego, zastępcy komendanta odwołani
d39rb6d
d39rb6d

Biuro Spraw Wewnętrznych Policji przeanalizowało doniesienia jednej z policjantek, która oskarża swojego przełożonego o molestowanie seksualne - informuje RMF FM. Do nadużyć miało dojść w stołecznych strukturach. Sprawa trafiła do prokuratury.

Jak informuje radio, jedna z warszawskich naczelniczek złożyła raport o molestowaniu. W zawiadomieniu figuruje jeden z zastępców komendanta stołecznego. Do niedawna był wymieniany przez ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka jako ewentualny kandydat na stanowisko warszawskiego szefa policji. Warto wspomnieć, że wówczas niespodziewanie z funkcji zrezygnował ówczesny komendant Rafał Kubicki.

Według informacji RMF FM, gdy sprawa molestowanie dotarła do Biura Spraw Wewnętrznych, nominacje wstrzymano, by wybrać nowego kandydata. Wtedy wybrano właśnie gen. Pawła Dobrodzieja, który wczoraj przejął obowiązki komendanta stołecznego. Dziś Dobrodziej odwołał wszystkich swoich zastępców.

Po analizie zawiadomienia policjantki, Biuro Spraw Wewnętrznych przesłało materiały do prokuratury. Jak zaznacza RMF FM, to może być wierzchołek góry lodowej. Możliwe, że sprawa dotyczy również innych, wysokich rangą funkcjonariuszy w Warszawy.

Źródło: RMF FM

d39rb6d

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Najpierw awans, teraz natychmiastowe odwołania zastępców. Zaskakująca decyzja nowego komendanta

swojego przełożonego o molestowanie seksualne

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-seksskandal-w-policji-chodzi-o-wysoko-postawionych-funkcjona,nId,2466353#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefoxswojego
swojego przełożonego o molestowanie seksualne

d39rb6d

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/news-seksskandal-w-policji-chodzi-o-wysoko-postawionych-funkcjona,nId,2466353#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

d39rb6d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39rb6d
Więcej tematów