Trwa ładowanie...

Sąsiedzki Kiermasz Kulinarny na Grochowie

Poznaj sąsiada od kuchni!

Sąsiedzki Kiermasz Kulinarny na Grochowie
d3n72h1
d3n72h1

Sąsiedzki kiermasz kulinarny to wyjątkowa okazja poznania sąsiada od kuchni lub do zaopatrzenia się w pyszności na Święta. Kooperatywa Sąsiedzka i Centrum Społeczne PACA 40 zachęcają sąsiadów do przygotowania swojego ulubionego smakołyku i przyniesienia go w niedzielę 15 grudnia w godz. 10.00-14.00 na Paca 40. Tam będzie można podzielić go na drobne porcje i dać spróbować, bądź sprzedać za symboliczną opłatą wszystkim chętnym. Można przynieść ciasto, pierniczki, przetwory, pierogi, chleb domowy lub co tylko wyczarujesz w swojej kuchni.

Przygotuj swoje ulubione danie, przynieś je, podziel się / sprzedaj / spróbuj / wymień z sąsiadem. Jeśli interesuje Cię tylko wielka wyżerka, to przyjdź odkrywać smakołyki przygotowane przez Twoich sąsiadów (i nie tylko) – zachęcają organizatorzy.

Wstęp zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających, jest oczywiście bezpłatny. Jeśli chcesz wystawić swoje dzieła kulinarne wyślij zgłoszenie na adres: SzlufkaGrochowska@gmail.com (mamy ograniczoną ilość miejsc).

d3n72h1

Podczas kiermaszu Centrum Społeczne zakończy zbiórkę prezentów prowadzoną w ramach Akcji "Miś". Zbieramy prezenty dla dzieci z niezamożnych rodzin - głównie chłopców w wieku 10-16 lat. Mile widziane książki, gry edukacyjne, artykuły sportowe i kosmetyki (artykuły nowe).

Sąsiedzki Kiermasz Kulinarny
15 grudnia w godz. 10.00-14.00
Kooperatywa Sąsiedzka i Centrum Społeczne, ul. Paca 40

d3n72h1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n72h1
Więcej tematów