Trwa ładowanie...

Rowery miejskie nie działają. Padły serwery Nextbike

Uwaga! Nie działają także rowery w systemie Bemowo Bike!

Rowery miejskie nie działają. Padły serwery Nextbike
d463fwc
d463fwc

- W wyniku anomalii atmosferycznych padły serwery firmy Nextbike w Niemczech, awaria dotyczy wszystkich systemów Nextbike'a na świecie, w tym, co nas najbardziej boli, Veturilo i Bemowo Bike – poinformował na Facebooku Łukasz Puchalski, pełnomocnik ratusza do spraw komunikacji rowerowej.

Dodał też, że technicy pracują już nad tym, aby problem jak najszybciej usunąć.* Przerwa w dostępności może potrwać nawet do końca dnia!* – powiedział Puchalski**

W tym sezonie Warszawiacy skorzystali z rowerów Veturilo pół miliona razy - poinformowała dzisiaj prezydent Warszawy na swoim profilu. Ta liczba ciągle rośnie. W stolicy padł również dotychczasowy rekord wypożyczeń jednego dnia – 12.123. Z Warszawy pochodzi 150.000 Rowerzystka.

W ładną pogodę rowery są wypożyczane w stolicy średnio 8.000 razy dziennie. Mimo różnych problemów związanych z miejskim rowerem, trzeba przyznać, że Warszawiacy pokochali Veturilo. System dysponuje obecnie ok. 2200 rowerami i 128 stacjami, wciąż pojawiają się zgłoszenia i zapotrzebowanie na nowe lokalizacje.

d463fwc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d463fwc
Więcej tematów