Trwa ładowanie...

Rise Against zagra w Warszawie!

Żadna wielka impreza rockowa nie odbywa się bez tego zespołu!

Rise Against zagra w Warszawie!
dilzws6
dilzws6

Download Festival, Nova Rock Festival, Hellfest Openair Festival, Rock Werchter, OpenAir St. Gallen, Rock a Field – to największe światowe festiwale muzyczne, na których w tym roku wystapi grupa Rise Against. W wielu przypadkach zespół pojawi się na scenie z najbardziej rozpoznawalnymi artystami w branży muzycznej. W Warszawie zespół zagra na Torwarze, 10 czerwca 2015 roku.

Przeczytajcie też: AC/DC wystąpi na Stadionie Narodowym!

Zespół powstał w 1999 roku w Chicago i przez 15 lat swojej działalności zyskał miano jednego z najpopularniejszych wykonawców w swoim gatunku. Do Polski Amerykanie przyjadą promować swój najnowszy album "The Black Market". - Ta płyta zawiera dużo świeżych emocji. To produkcja, którą ciężko zignorować lub przejść obok niej obojętnie – opowiada wokalista i gitarzysta Tim McIlarth.

„Rise Against wyrasta na najznakomitszego obok Bad Religion przedstawiciela inteligentnego, zaangażowanego, melodyjnego punk rocka. Grupa z Chicago ma na koncie serię płyt, które oprócz mądrych, zaangażowanych, poruszających trudne tematy tekstów zawierają po prostu przebojowe, energiczne kawałki w rodzaju Architects, Ready To Fall czy przede wszystkim Savior“ – pisze o najnowszej płycie zespołu Teraz Rock. – „Wiele punkowych zespołów po kilku płytach straciło pierwotną parę i zaczęło lecieć na oparach młodzieńczego paliwa (na przykład The Offspring), inne zatraciły się w nie zawsze przekonujących poszukiwaniach (Green Day), a Rise Against istnieje już 15 lat i wciąż gra z ogromną werwą“ – czytamy w recenzji najnowszego albumu na łamach „Teraz Rock“.

Rise Against to grupa grająca melodyjny hardcore. Muzyka tego zespołu idealnie wpasowuje się w koncepcje największych rockowych imprez, które odbywają się co roku na całym świecie. Amerykański zespół jest chętnie zapraszany przez organizatorów największych festiwali.

dilzws6

- W tym roku grupa weźmie udział przynajmniej w sześciu takich wydarzeniach – informuje Wawalove.pl Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Rise Against w Polsce. Zespół zagra w tym roku na Nova Rock Festival, Download Festival w Anglii, Hellfest Openair Festival we Francji, Rock Werchter w Belgii, OpenAir St. Gallen w Szwajcarii i Rock a Field w Luksemburgu. Zagrają m.in. obok takich gwiazd jak Muse, Slipknot, Die Toten Hosen, Slash czy Motörhead.

Warto też dodać, że zanim Rise Against przyjedzie do Polski w czerwcu, uda się w trasę koncertową z zespołem Linkin Park. W ramach "The Hunting Party Tour" oba zespoły zagrają łącznie 19 koncertów w Ameryce Północnej (w styczniu i lutym 2015 roku).

- Można powiedzieć, że żadna wielka impreza rockowa nie odbywa się bez Rise Against. To pokazuje pozycję zespołu, który jest ceniony przez fanów słuchających tego rodzaju muzyki – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM.

W Polsce amerykański zespół pojawi się 10 czerwca 2015 roku i zagra koncert w warszawskiej hali Torwar. Bilety są dostępne w internecie na stronach: www.prestigemjm.com , eBilet.pl, Eventim.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

dilzws6

****

dilzws6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dilzws6
Więcej tematów