Trwa ładowanie...

Rembertów. Przerwa w dostawach wody. Uszkodzona magistrala

W piątek, 24 lipca, od godz. 23 nastąpi przerwa w dostawach wody na terenie części Rembertowa. Jest to spowodowane koniecznością naprawy uszkodzonej magistrali wodociągowej w ul. Marsa.

Rembertów. Przerwa w dostawach wody. Uszkodzona magistralaŹródło: PAP
d1jpz0n
d1jpz0n

O awarii poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie.

MPWiK prosi mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie w domach zapasów wody. Na czas naprawy uszkodzonej magistrali zostaną podstawione beczkowozy w lokalizacjach:

• ul. Gen. Montera Chruściela przy Urzędzie Dzielnicy Rembertów
• al. Komandosów (przy kościele)
• ul. Dwóch Mieczy r. Waryńskiego
• ul. Marsa 95 (teren PGE)
• ul. Płatnerska 3

d1jpz0n

Do uszkodzenia magistrali wodociągowej o średnicy 400 mm doszło na wysokości ul. Marsa 84, naprzeciwko wjazdu do jednostki wojskowej. Na miejscu są pracownicy MPWiK, którzy zabezpieczyli teren.

Do usuwania usterki ekipy techniczne przystąpią w piątek w godzinach nocnych tj. od godziny 23. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu samochodowym w tym rejonie ulicy Marsa.

Prace związane z usuwaniem awarii mają potrwać do soboty, 25 lipca. Powinny zakończyć się w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych. MPWiK podkreśla, że jest to termin szacowany i może ulec wydłużeniu.

- Dołożymy wszelkich starań, aby prace zostały zakończone w możliwie najkrótszym czasie, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.mpwik.com.pl oraz profilu społecznościowego Spółki
(Facebook.com/WodadlaWarszawy) – podkreśla MPWiK.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1jpz0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jpz0n
Więcej tematów