Trwa ładowanie...

Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory - młodzi naukowcy na start!

Czy naukowe pomysły młodzieży mogą zmienić świat? Przekonamy się o tym już 17 lutego!

Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory - młodzi naukowcy na start!
dx6y730
dx6y730

Czy naukowe pomysły młodzieży mogą zmienić świat? Przekonamy się o tym już 17 lutego podczas Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory w Muzeum Techniki. E(x)plory to warsztaty, wystawy, pokazy naukowe oraz wiele atrakcji dla pasjonatów nauki w każdym wieku.

E(x)plory to świat naukowych pasji, przełomowych badań i zaskakujących rozwiązań. Od 3 lat Fundacja Zaawansowanych Technologii zaprasza do niego wszystkich pasjonatów nauki: dzieci, młodzież i dorosłych, organizując RE(x)y, czyli Regionalne Festiwale Naukowe E(x)plory w całej Polsce.

W tym roku po raz kolejny RE(x) zawita do Warszawy. Festiwal odbędzie się 17 lutego w godz. 10:00-18:00 do Muzeum Techniki (pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki , Warszawa). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

dx6y730

Zaplanowane zostały także specjalne ścieżki edukacyjne dla uczniów, którzy chcą ciekawie spędzić ferie zimowe w mieście. Na warsztaty, pokazy i ścieżki edukacyjne obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres warsztaty@explory.pl . Liczba miejsc ograniczona.

Dodatkowo wszyscy odwiedzający E(x)plory będą mieli możliwość bezpłatnego obejrzenia wystaw znajdujących się w Muzeum Techniki. Dokładny program Regionalnego Festiwalu Naukowego E(x)plory w Warszawie i opis atrakcji dostępny jest na stronie organizatora .

dx6y730
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx6y730
Więcej tematów