Trwa ładowanie...

Pobiegną, by pomóc chorym

Już 1 września odbędzie się szósty bieg charytatywny Onkobieg

Pobiegną, by pomóc chorym
d2pkhtj
d2pkhtj

W tym roku bieg odbędzie się na terenie dwóch placówek medycznych: Centrum Onkologii w Warszawie oraz sąsiadującego z nim Instytutu Hematologii i Transfuzjologii. Uczestnicy będą mieć do pokonania większy niż w poprzednich edycjach dystans. Wcześniej wynosił on 1000 m., obecnie został wydłużony o 350 m.

Każdy uczestnik sam decyduje o tym, ile przebiegnie. Warto się jednak wysilić, bo każde dodatkowe okrążenie, to kolejne pieniądze od sponsora. Uczestnictwo w biegu jest bezpłatne.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali 900 sztuk koszulek i medali. O ich przydziale będzie decydować kolejność rejestracji, która rozpoczyna się o godzinie 12.30 na parkingu Centrum Onkologii w Warszawie przy ul. Roentgena 5 [MAPA]
* Bieg rozpocznie się o godzinie 14.30 i będzie trwał 60 minut, a każdy uczestnik może pokonać dowolną liczbę okrążeń trasy.* W imprezie tej mogą brać udział: dorośli i dzieci, zdrowi i chorzy, poruszający się samodzielnie lub z pomocą wspomagania przez sprzęt transportowy taki jak: wózki inwalidzkie, wózki dziecięce, łyżworolki, a nawet hulajnogi.

Każdy uczestnik sam decyduje o całkowitym czasie przebywania na trasie Onkobiegu, jak i technice pokonywania wyznaczonej pętli:* bieg, trucht, marsz, spacer. Po zakończeniu biegu, o godz. 16 rozpocznie się koncert. *Na szóstą edycję Onkobiegu zaprasza Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki Sarcoma. * *

d2pkhtj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pkhtj
Więcej tematów