Trwa ładowanie...

Pamiętacie własne "Cudowne lata"?

Miłość z podstawówki, smak lodów z budki, baza w krzakach i tata z wąsami. Kto by zapomniał!

Pamiętacie własne "Cudowne lata"?
dn1pvsj
dn1pvsj

Już w najbliższą sobotę możemy pojawić się w Café Kulturalna i uczestniczyć w bardzo sentymentalnej imprezie. Podczas "Retrosoboty" będzie można za darmo zeskanować stare zdjęcia, kupić szałowy retro ciuch, pozować do fotografii w starym stylu, uszyć z dziećmi stylową maskotkę i zatańczyć na retro prywatce. Start imprezy o 14.00.

Wstęp na imprezę jest wolny, a wstąpić naprawdę warto – choćby po to, by się przekonać, jak dużo urody kryją w sobie rzeczy retro. Specjalne atrakcje przygotowano na wieczór. O 20.00 w Kinie KC zobaczymy zrekonstruowane cyfrowo: komedię „Nie lubię poniedziałku” i kronikę filmową z roku premiery filmu (1971).

Dla tych, którzy nie załapią się na seans, o 20.00 w Kulturalnej rozpocznie się Retro Prywatka. Na dobry początek stylowe disco do starych polskich klipów, a o 22.00 do akcji wkroczą Panowie z Twardej – znany z miłości do starszych brzmień kolektyw DJ-ski.

Tego klimatu możemy się spodziewać przez całą Retrosobotę. Gwarantują to zaproszeni do Kulturalnej goście, którzy z czasem przeszłym są za pan brat: artyści, blogerzy, projektanci, dziennikarze, znawcy retro designu i zakochane w modzie vintage szafiarki. Rozmowy z nimi pod hasłem Studio Retro poprowadzi dziennikarka Magda Juszczyk.

dn1pvsj

Retrosobota
Cafe Kulturalna
PKiN, Pl. Defilad 1
Sobota, 6 października, godz.14.00.

dn1pvsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1pvsj
Więcej tematów