Trwa ładowanie...

Nowa marka odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Mokotów

Cały asortyment firmy Kossman produkowany jest w Polsce

Nowa marka odzieżowa dla kobiet biznesu w Galerii Mokotów
d3wem70
d3wem70

Nowy sklep w Galerii Mokotów zostanie otwarty pod koniec marca. Wnętrze nowootwartego salonu, który zlokalizowany jest na poziomie pierwszym Galerii Mokotów, utrzymane będzie w nowoczesnej stylistyce. Sklep zajmie powierzchnię około 40 mkw.

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Każda kolekcja Kossmann będzie składać się z 25 modeli, wykonanych z wysokiej jakości materiałów - głównie wełny, bawełny i kaszmiru. Wzornictwo i krój bazuje na aktualnie obowiązujących trendach, dostosowanych do potrzeb kobiet biznesu

Koncepcja marki Kossmann zakłada najlepszą relację jakości oferowanych produktów w stosunku do ceny. Wszystkie kolekcje są szyte i wykonywane z najlepszej jakości materiałów. Nadzór nad procesem produkcyjnym, a w efekcie utrzymywanie najwyższych standardów wykończenia kolekcji gwarantuje fakt, że cały asortyment produkowany jest w Polsce.

d3wem70

Obsługa sklepu Kossmann jest doskonale zorientowana w zasadach biznesowego dress code’u. W salonie jest także możliwość zostawienia w bezpiecznym miejscu torebki, laptopa czy płaszcza i swobodne poruszanie się po sklepie. Marka Kossmann oferuje usługi stylistyczne.

Autorką i właścicielką marki jest Iwona Kossmann, która stworzyła ją na bazie własnych, 20-letnich doświadczeń wyniesionych z biznesu.

GALERIA MOKOTÓW
Ul. Wołoska 12

www.galeriamokotow.pl

Dojazd:
Tramwaje: 10,17,18,
Autobusy: 117, 141, 189, 192,
Metro: Stacja Służew, a następnie 3 przestanki autobusem 141 lub Stacja Wierzbno, a następnie pięć przystanków tramwajem 18

d3wem70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wem70
Więcej tematów