Trwa ładowanie...

Nie dają spać mieszkańcom. Hałasują nawet po północy!

Budowa budynku przy ul. Tamka 29 trwa praktycznie bez przerwy! - skarżą się mieszkańcy [WIDEO]

Nie dają spać mieszkańcom. Hałasują nawet po północy!
dsuqvud
dsuqvud

Od kilku miesięcy warszawiacy, którzy mieszkają przy budowie na ul. Tamka 29, nie mogą zmrużyć oka. Wszystko przez roboty budowlane, jakie tam obecnie trwają. Robotnicy pracują nawet koło pierwszej w nocy!

Mieszkańcy już dwukrotnie wzywali straż miejską. Na próżno. Straż interweniuje, odjeżdża,, a hałas zaczyna się od nowa. Budowlańców słychać nawet przy szczelnie zamkniętych oknach. Zaczynają grubo przed godziną 8.00 rano (mieszkańcy mówią, że potrafią tuż po 6.00 rano frezować beton!), kończą często po 24.00. Gdy wczoraj, około 1.00 w nocy obudziły się dzieci (które wstają przecież rano do szkoły), mieszkającym w pobliżu puściły nerwy. Nakręcili wideo, żeby pokazać, jak wygląda ich "cisza" nocna.

Skontaktowaliśmy się z deweloperem, firmą Ronson Development. Michał Mazurek, product manager tej budowy był zdziwiony. Powiedział nam, że już kilka razy zwracał uwagę firmie budowlanej na przepisy, które nie pozwalają im hałasować w trakcie ciszy nocnej. Jednak zawsze chodziło o hałas tuż po 22.00, a nie po 24.00 czy przed 7.00 rano. Powiedział nam też, że jeszcze dziś spotka się z kierownictwem firmy budowlanej i wyjaśni tę sprawę. Dodał, że sam ma dzieci i nie wyobraża sobie, by maszyny hałasowały o tej godzinie. Za hałasy na budowie przeprosił. Mamy nadzieję, że to rozwiąże problem mieszkańców tej okolicy.

Zobaczcie wideo nakręcone 20 minut po godz. 24:00!

dsuqvud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsuqvud
Więcej tematów